Lato sprzyja organizowaniu różnego rodzaju imprez plenerowych, w tym festynów, a szczególnie festynów rodzinnych. Dzieci mają w tym czasie wakacje, a rodzice zachodzą w głowę wyszukując coraz to nowszych pomysłów na zabawy. Festyny rodzinne to doskonała atrakcja nie tylko dla dzieci, które będą mogły oddać się beztroskiej zabawie, ale także dla dorosłych, którzy będą mogli spotkać się ze znajomymi i nieco odpocząć od dzieci.

Festyny rodzinne zwykle organizowane są przez miasta, ale nie tylko. Wśród nich pojawiają się imprezy o różnej tematyce, z różnymi atrakcjami. Właśnie stoisz przed zadaniem organizacji festynu rodzinnego? Zastanawiasz się na jakie atrakcje postawić? Przedstawiamy kilka propozycji, które powinny przypaść do gustu całym rodzinom.

Atrakcje na festyn

Główną atrakcją większości festynów są koncerty. Zwykle wybierane są na nie lokalne zespoły, które dzięki temu mogą budować swoją rozpoznawalność i pokazać się szerszemu gronu odbiorców. Jeśli dysponujesz większym budżetem, na festyn rodzinny możesz zaprosić gościnnie także gwiazdę większego formatu.

Dzieci z pewnością chętnie oddadzą się beztroskiej zabawie na dmuchańcach – wysokich zjeżdżalniach, ściankach wspinaczkowych czy trampolinach. Dobrym pomysłem będzie także zorganizowanie zabaw z animatorami, konkursów z nagrodami czy kącika z malowaniem twarzy i tymczasowymi tatuażami.

Podczas festynu rodzinnego warto zadbać także o stoiska z jedzeniem. Dorośli z pewnością chętnie skuszą się na grilla pod gołym niebem, dzieci z kolei ucieszą się na widok stoisk z watą cukrową i innymi słodkościami.

Festyn rodzinny z Whatevent

Organizacja festynu to duże przedsięwzięcie, pochłaniające masę czasu i nierzadko nerwów. Na szczęście nie musisz organizować go samodzielnie – zrobimy to za Ciebie!

Jesteśmy doświadczoną agencją eventową, która niejeden festyn rodzinny ma już za sobą. Zadbamy o atrakcje dla całych rodzin. Sprawimy, że ani dzieci, ani dorośli nie będą się nudzić. Dopniemy wszystko na ostatni guzik. Znajdziemy odpowiednie miejsce, zadbamy o scenę i scenografię, zatrudnimy zespół, który rozrusza tych młodszych, jak i starszych.

Skontaktuj się z nami, a sprawimy, że ten festyn rodzinny wszyscy uczestnicy będą wspominać przez długi czas!