Organizujesz event i szukasz odpowiedniej atrakcji? Co powiesz na to, by imprezę urozmaicić puchatą chmurką, która będzie wyglądać niczym ta z nieba? Miękkie obłoczki pod stopami z pewnością wzbudzą niemały zachwyt na każdym evencie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że na eventach pojawia się coraz więcej atrakcji, a co za tym idzie, coraz ciężej zaskoczyć czymś gości. Istnieją jednak takie atrakcje, które zawsze spotykają się z dobrym odbiorem, a nawet są wręcz uwielbiane przez gości. Jedną z takich atrakcji są właśnie wcześniej wspomniane obłoczki, czyli piana party.

Event w obłoczkach

Obłoczki, które pojawią się na Twoim evencie to prawdziwa piana. Wytwarzana jest ona za pomocą specjalnych wytwornic. Są one w stanie wyprodukować naprawdę ogromne ilości piany w niedługim czasie. To właśnie z ich pomocą przeniesiesz swój event do chmur, a dokładniej puchatych chmurek z piany.

Miejsce na piana party będzie oddzielone od pozostałej części eventu. Dzięki temu goście, którzy zechcą skorzystać z tej atrakcji będą mogli bezpiecznie się bawić, a piana nie rozleje się na pozostały obszar.

Piana party można zorganizować zarówno wewnątrz lokalu, jak i w plenerze. Zabawę w puchatych obłoczkach uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Dzięki temu tę atrakcję możesz wykorzystać niemal na każdym evencie.

Organizujesz imprezę firmową w klubie? Mnóstwo piany z pewnością urozmaici tańce do białego rana na parkiecie. A może szykujesz koncert w plenerze? Piana party będzie doskonałym dodatkiem i z pewnością przyciągnie tłumy osób. Festyn dla dzieci zbliża się wielkimi krokami? Hektolitry piany sprawią, że maluchy będą wręcz piszczeć ze szczęścia!

Piana party można urozmaicić na przykład pokazem świateł. Migoczące lasery w kolorach tęczy sprawią, że event będzie wprost bajeczny! Do zabawy będzie niezbędna również dobra muzyka. Najgorętsze hity wszechczasów sprawdzą się do tego idealnie.

Piana party z Whatevent

Chcesz, by na Twoim evencie pojawiło się mnóstwo miękkich obłoczków, które wprawią gości w zachwyt? Skontaktuj się z nami, a Twój event stanie się prawdziwym piana party! Na życzenie zapewnimy także dodatkowe atrakcje – lasery, DJ-a czy gadżety dla uczestników eventu.