Dekoracje w stylu neverhood, czyli wszystko z plasteliny

2021-07-22T00:56:44+02:0025 lipca 2021|Agencja Eventowa, Dekoracje tematyczne|

Każdy event wymaga odpowiedniej dekoracji. Dlaczego tak jest? Działa ona na zmysły i budzi zachwyt, a nawet podziw. Przenosi do innego świata wszystkich uczestników, dzięki czemu mogą oderwać się od swojego życia. Ponadto, dekoracje mogą edukować albo po prostu stanowić element estetyczny. Świat jednak jeszcze nie poznał innowacyjności dekoracji zrobionych z plasteliny. Skąd taki pomysł? Inspirowany grą Neverhood!

 

Czym jest gra neverhood i na czym polega jej fenomen?

Swój debiut miała w 1996 roku i wtedy też została wydana. Jest to przygodowa gra komputerowa, a jej cechą charakterystyczną jest to, że jej bohaterowie to postaci wykonane z plasteliny. Świat przedstawiony wymagał użycia aż trzech ton plasteliny. Spore przedsięwzięcie, prawda? Gracz poznaje świat oraz zadania, które ma wykonać za pomocą oglądania filmów zapisanych na dyskietkach. Całość przedsięwzięcia jest nie tylko zupełnie nowatorska, ale i zawiera elementy humorystyczne. Dzięki względnej uniwersalności, zabawę z niej mogą czerpać zarówno dojrzali odbiorcy, jak i młodzież.

 

Przy jakich okazjach można wykorzystać dekoracje z plasteliny?

  1. związane z grami
  2. dotyczące dzieci
  3. nawiązujące do świata fantasy
  4. eventy związane z przemysłem plastycznym

 

Jakie elementy zawierają dekoracje z plasteliny?

Dokładnie takie same, jak „normalne” z tą różnicą, że są wykonane… z plasteliny. Jest to przedsięwzięcie niemałe, jednak zupełnie ciekawe i z pewnością rozbudzi zainteresowanie zebranych na evencie. Mogą to być  kwiaty z plasteliny, wazony, świece, figurki i rzeźby, a nawet klocki.

 

Nasza firma to czołowy usługodawca na rynku w zakresie szeroko pojętej branży eventowej. Działamy w całej Polsce, na różnych poziomach. W związku z długoletnim doświadczeniem, gwarantujemy naszym klientom pełną satysfakcję i zadowolenie. Jeśli zatem szukacie dekoracji w nietypowym stylu, najciekawszych atrakcji na event lub organizatora danego wydarzenia – świetnie trafiliście! Zachęcamy do kontaktu z nami, a odpowiemy na Wasze pytania i przedstawimy szczegóły oferty. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE