Organizacja ważnych wydarzeń często niesie za sobą potrzebę zagwarantowania gościom dodatkowych atrakcji. Prezentacja nowego produktu, gala czy też bankiet zwykle mają określoną formę i wymagają bardziej wyrafinowanych rozrywek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wyłoniliśmy jedną z ciekawszych propozycji, która może w bardzo widowiskowy sposób umilić zgromadzonym gościom czas spędzony na evencie.

Ostatnio w modzie – rzeźbienie w lodzie

Ustawienie lodowych figur w różnych zakątkach pomieszczenia owszem, jest atrakcyjne, jednakże zachwyca przez chwilę. Warto zafundować swoim gościom coś, co nie dość że przykuje ich uwagę, to dodatkowo zachwyci i zapadnie w pamięć. Tego typu atrakcją będzie na pewno rzeźbienie w lodzie na oczach zgromadzonej publiczności. Będą oni mieli możliwość uczestnictwa w powstawaniu czegoś odmiennego, co będzie także doskonałą okazją do zaznajomienia się z trudną techniką rzeźbotwórczą. Czas jaki potrzebny jest do wykonania dzieła, zależy od stopnia skomplikowania i zapotrzebowania – stąd też ustalany jest indywidualnie. Istnieje także możliwość zaangażowania widzów w czynną pracę nad rzeźbą – będzie to bardzo ciekawa forma zaznajomienia z tą pasją i spróbowania czegoś tak bardzo odmiennego i rzadko spotykanego. Niesie to za sobą wspaniałe przeżycia i pozostanie wspaniałym wspomnieniem na długie lata.

Organizacja lodowego pokazu

Razem z agencją eventową Whatevent przygotujesz show, które na długo pozostanie w pamięci uczestników twojej imprezy. Oferujemy pokazy w wykonaniu światowej klasy profesjonalistów w dziedzinie rzeźbienia w lodzie. Show tego rodzaju wymaga niesamowitych umiejętności i ogromnej precyzji. Dlatego tylko doświadczeni artyści będą mogli stanąć na wysokości zadania i zadziwić zgromadzoną publiczność jakością wykonania. Dzięki skorzystaniu z usług naszej agencji zyskujesz pewność, że masz do czynienia z perfekcjonistami w swoim fachu, którzy zaprezentują swoje możliwości z pasją i zaangażowaniem. Nie ma tutaj miejsca na błędy i pomyłki – lodowe figury i sposób ich wykonania muszą zaskakiwać. Gotowe już rzeźby pozostaną oczywiście na miejscu imprezy, gdzie zostaną ustawione w wyznaczonym miejscu i podświetlone, aby stworzyć jeszcze bardziej oszałamiający klimat.