Niewątpliwie zaletą mobilnych atrakcji jest ich unikalność i elastyczność w kwestii dostosowania do charakteru i miejsca wydarzenia. Mobilna strzelnica to zatem doskonały pomysł na urozmaicenie eventu plenerowego odbywającego się na dużej przestrzeni, który dostarczy uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Jak wygląda mobilna strzelnica?

Podstawową cechą mobilnej strzelnicy jest możliwość dopasowania jej do terenu, na którym ma zostać rozstawiona. Musi on jednak spełniać pewne z góry określone wymagania, takie jak rozmiar dostępnej wolnej przestrzeni czy obecność ochronnej siatki, muru lub ściany. W skład mobilnej strzelnicy wchodzą stanowiska strzeleckie i tory taktyczne, z kolei w arsenale mogą znaleźć się przeróżne rodzaje pneumatycznej broni krótkiej i długiej, w tym np. wiatrówki czy ASG. Alternatywa dla młodszych uczestników to np. strzelanie z procy czy z łuku.

Zajęcia na mobilnej strzelnicy prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych strzelców, którzy czuwają nad zachowaniem najwyższych procedur bezpieczeństwa. Obejmują one szczegółowe omówienie zasad obchodzenia się z bronią, prawidłowej postawy oraz zachowania obowiązującego na strzelnicy. W zależności od predyspozycji uczestnika dobiera się odpowiednią broń, a następnie przekazuje mu instrukcje jej obsługi. Opiekun obserwuje technikę strzelca i udziela mu przy tym cennych wskazówek. Po oddaniu strzałów zwykle poddaje się analizie ich celność i rezultat.

Dzięki tak przygotowanemu programowi atrakcji uczestnicy eventu będą mogli poczuć się jak profesjonaliści. To niesamowite doświadczenie sprawi, że o Twoim evencie będzie się mówić przez długi czas!

Mobilne atrakcje z Whatevent

Nasze niemałe doświadczenie pozwoliło nam na wyspecjalizowanie się w realizacji nawet najbardziej nietuzinkowych zamówień. Dostarczamy potrzebne sprzęty na terenie całej Polski. Zapewniamy transport, montaż i profesjonalną obsługę od początku do końca trwania wydarzenia. Jeżeli podoba Ci się pomysł ustawienia mobilnej strzelnicy na Twojej imprezie plenerowej albo interesuje Cię jakaś inna z mobilnych atrakcji, jak chociażby surfing, kasyno, escape room, lodowisko czy tor gokartowy – daj nam znać. Działamy dla Ciebie!