Święta Bożego Narodzenia to okres gorączkowych przygotowań do celebrowania wielkich wydarzeń w gronie rodzinnym. Dla wielu z nas jest to także czas intensywnej pracy i kończenia wszelkich projektów, które musimy zamknąć wraz z końcem roku. Doskonałym pomysłem jest zorganizowanie w świątecznym okresie firmowego eventu, podczas którego nasi pracownicy będą mogli się zresetować, odstresować i zintegrować z pozostałymi członkami zespołu. Christmas party to zwyczaj, który bardzo często wpisuje się na stałe do corocznego kalendarza każdej z firm.

Niezwykle ważnym aspektem takiego eventu jest oczywiście atmosfera. Świąteczny klimat sprzyja nie tylko nawiązywaniu nowych relacji, ale także wspólnej motywacji do dalszej pracy. Nasi specjaliści organizując takie wydarzenie kładą szczególnie duży nacisk na scenografię, która ma na celu wprowadzenie rodzinnego klimatu i ciepła, z którym kojarzą się nam święta Bożego Narodzenia. Organizując takie spotkanie tworzymy możliwość do rozmów, wspólnego biesiadowania czy podzielenia się drobnymi upominkami wśród gości.

Dekoracje na Christmas Party

Scenografia na święta Bożego Narodzenia powinna opierać się na charakterystycznych motywach i kolorach. Zdecydowanie wśród dekoracji powinny królować te w barwach czerwieni, zieleni czy złota. Warto pamiętać o umiarze, ponieważ zawarcie zbyt wielu kolorów i elementów  małym pomieszczeniu wywoła efekt przeciwny do zamierzonego.

Projektując Christmas Party pamiętajmy o umieszczeniu dużej choinki w centralnym miejscu. Na stołach niech pojawią się klimatyczne stroiki, a zamiast standardowego oświetlenia wybierzmy świece w świątecznych lampionach. Równie ciekawymi elementami wystroju będą sanie świętego Mikołaja czy renifery. Doskonałą, rodzinną atmosferę dopełni spokojna muzyka bądź kolędy i pastorałki.

Organizacja imprezy bożonarodzeniowej

Nasi specjaliści skupiają się na każdym detalu, który składa się na sukces danego eventu. Prawdziwe i udane Christmas Party to nie tylko dobrze wykonana sceneria, ale przede wszystkim dobra zabawa naszych gości. Pierwszym ważnym krokiem jest zastanowienie się nad odpowiednim miejscem na organizacje świątecznego eventu.  Możemy rozważać uroczyste kolacje, kameralne spotkania w restauracji, a nawet dłuższy wyjazd firmowy. Każda z tych opcji wpłynie na późniejsze planowanie dekoracji czy rozrywek. Niemniej jednak, świąteczne przyjęcia powinny być przede wszystkim okazją do rozmów, integracji czy budowania cieplejszych relacji. To doskonała okazja do podziękowania swoim pracownikom za wyniki czy ciężką pracę oraz spotkanie na mniej formalnym gruncie.