Impreza w stylu cyrkowym pozwoli przenieść Was do czasów dzieciństwa, kiedy to była jedna z większych atrakcji, gdzie zabierali nas rodzice. Jazda na rowerze z jednym kołem zawsze dziwiła wszystkich oglądających. Żonglowanie kilkoma piłeczkami zastanawiała wszystkich: Jak to jest możliwe!? Występy akrobatyczne, klauny, pokazy lotnicze, piłowanie pudełka z żywą osobą w środku – wszystko to powinno nam się kojarzyć właśnie z tym miejscem. Zatem co musimy wiedzieć, przed zorganizowaniem takiej imprezy?

Jak się na nią ubrać?

Wielu z nas może się zastanawiać, jak właściwie ubrać się na taką imprezę? Wiadomo, że jest klaun, ale przecież każdy nie przebierze się a klauna. Mamy kilka propozycji, które może zainspirują Was do tego typu charakterystyk.

  • Akrobata – wykonuje pokazy akrobatyczne oraz pokazy ewolucji cyrkowych, konnych, rowerowych, motocyklowych, narciarskich, oraz napowietrznych. Ubrany jest zazwyczaj w kolorowe wdzianko.
  • Magik – elegancki garnitur nada się tutaj idealnie. Wielka czapka i różdżka, tak właśnie widzimy przepranie za magika.
  • Klaun – chyba nie musimy nikomu przypominać, jak wygląda klaun. Wielokolorowe afro, kolorowy stój, który zwykle przypomina tak zwane body, oraz dodatki takie jak czapka klauna, pompon na nos i buty klauna.
  • Gimnastyczka, która zwykle ma na sobie piękną suknie balową i kolorową wstążkę, którą wymachuje na prawo i lewo.
  • Poza powyższymi postaciami możemy wymienić: szczudlarz, siłacz, mim oraz krasnoludki.

Aby nadać całemu wydarzeniu dopełnienia, nie zapominajmy o odpowiednim cateringu. Dobierzemy specjalnie spersonalizowane menu, aby każdy znalazł coś dla siebie. Spełnimy Państwa oczekiwania, tworząc ofertę dopasowaną do indywidualnego charakteru uroczystości. Dostosujemy do niej nie tylko samo menu, ale też dekoracje oraz rodzaj serwisu. Dobre jedzenie pozwoli każdemu nabrać siły do dalszej zabawy, którą umili zespół muzyczny bądź DJ. Całość dopełnią przygotowane zabawy i gry przez doświadczonych wodzirejów. To będzie niezapomniana impreza!

Organizacja tematycznej w cyrkowym stylu z naszą firmą Whatevent to gwarancja niesamowitych wrażeń i wspomnień. Kreatywne zabawy i atrakcje w stylu cyrkowym wprowadzą was do świata cyrkowych akrobacji. O odpowiedni klimat otoczenia zadba scenografia w stylu cyrkowym i odpowiednio dobrane dekoracje tematyczne, które zostaną wzbogacone o klimatyczne światła i inne efekty.