Często słyszymy, że fotobudka to przeżytek. Jednak jest to jedna z lepszych i ciekawszych atrakcji, która pozostanie w Waszej pamięci na długie lata. Pamiętajmy, że sekret tkwi w prostocie! Przebieranie się w śmieszne gadżety, wygłupianie się, wspólna integracja potrafi sprawić nam wiele frajdy!

Jak działa fotobudka i dlaczego warto ją wynająć?

Jak działa fotobudka? To nic skomplikowanego! Osoba chcąca wykonać pamiątkowe zdjęcie, staje przed urządzeniem, w momencie wciśnięcia napisu „start”, zaczyna się sesja. Wszystko zapisuje się automatycznie, nasza w tym rola, aby dobrze wyjść na zdjęciach. Wszystko to, zostaje automatycznie wydrukowane. Brzmi nieźle, prawda? To nic skomplikowanego. Dodatkowo, fotobudki posiadają masę rekwizytów, tabliczek i mundurów, które potrafią uczynić zwykle zdjęcie, w niepowtarzalnie komiczne.

Rodzaje fotobudek

Możemy również odbiec od typowych fotobudek i przedstawić kilka innych propozycji maszyn do zdjęć, które różnią się wyglądem i formatem zdjęć. Zacznijmy od:

  • Tradycyjne fotobudki – wyróżniają się wyglądem, przypominającym stojącą szafę. Są kolorowe, aby przyciągać uwagę klientów.
  • Fotobudki w stylu retro – wszelkiego rodzaju drewniane „pudełka”, które dodają imprezie niezwykły klimat.
  • Fotobudka 360 – jest to kabina wideo nagrywająca w zwolnionym tempie. Nieco inny pomysł niż dotychczas podane, jednak jest do dobra alternatywa względem typowych zdjęć.
  • Fotolustro – zwykle nieco większe niż fotobudka, jednym słowem – wygląda jak jedno wielkie lustro.

Podsumowując, co daje nam fotobudka? Niezwykłą atrakcję, na rożnego rodzaju imprezy. Gwarantujemy, że sprawdzi się u każdego! Możemy ułatwić Państwu wybór i pomóc w doborze ilości godzin wynajmu i rodzaju maszyny. Razem dobierzemy odpowiedni pakiet, aby zadowolić wszystkich imprezujących. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w formie mailowej lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego.