Trolle wymyślone lata temu przez Tove Jansson do dziś zachwycają nie tylko najmłodszych i na stałe zagościły w kulturze masowej, wychodząc poza stronice książek. Dzieci je uwielbiają, dlatego mogą być trafionym motywem na imprezie dla najmłodszych.

Atrakcje na tematycznej imprezie dla dzieci

 Dzieciaki z pewnością uraduje obecność na imprezie ich ulubionych bohaterów. Dlatego warto rozważyć zatrudnienie animatorów przebranych za Muminki czy Włóczykija. Zajmą się oni również wymyślaniem gier i zabaw dla małych gości. Można zaproponować im na przykład wspólne czytanie książek Tove Jansson, obejrzenie jednej z ekranizacji Muminków lub zorganizować konkurs na najładniejszy rysunek przedstawiający bohaterów. Warto zadbać o fotograficzne udokumentowanie imprezy, by zapewnić dzieciom na koniec miłą pamiątkę po dobrej zabawie.

Miejsca na imprezę dla dzieci w Katowicach

 Na imprezy dla dzieci najlepsze i najbezpieczniejsze będą sale zabaw. W tych już na miejscu znaleźć można wiele atrakcji na organizowaną przez Ciebie imprezę. W Katowicach do najlepszych sal zabaw dla dzieci należą między innymi Nibylandia na ulicy Kołodzieja, Baśniogród na alei Roździeńskiego i Świat Dory na ulicy Bocheńskiego.

Agencja Whatevent chętnie wesprze Cię w organizacji imprezy

Potrzebujesz pomocy w organizacji imprezy dla najmłodszych? Skontaktuj się z naszą firmą! Agencja Whatevent ma długi staż na rynku eventowym i z radością wykorzysta swoje duże doświadczenie w przygotowaniu dla Ciebie i Twoich gości imprezy na najwyższym poziomie. Zapewniamy kompleksową obsługę eventu oraz bogatą ofertę dekoracji i kostiumów, które uczynią Twoją imprezę niepowtarzalną. Dostarczymy gościom w każdym wieku niezapomnianych wrażeń i dopilnujemy, by każdy wyszedł z zabawy w pełni zadowolony.