Czasami, żeby naprawdę odpocząć i się zrelaksować trzeba opuścić choć na chwilę miejski zgiełk. Aby dodatkowo taki wypad ubrać w integrację zespołu wystarczy zgłosić się do nas. Wszystko co robimy to nasza pasja – dzięki temu macie gwarancję, że czas spędzony w nami nawet w najodleglejszym zakątku Polski, nie będzie czasem straconym. Dlatego naszą propozycją na udaną integrację jest wyjazd do Koszęcina.

Skąd ta nazwa i dlaczego akurat tutaj?

Dzieje Koszęcina sięgają 1277 roku, gdy pierwszy raz wspomniano o nim w historycznych zapiskach. Była to miejscowość inspirująca sławnego poetę – Józefa Lompę. W XX wieku władze Koszęcina próbowały uzyskać nawet prawa miejskie, co niestety się nie udało. Tereny te to świetna okazja do organizacji instruktażu i zawodów z wyplatania koszyków. Dlaczego? Sama nazwa Koszęcin wzięła się właśnie od tego rękodzieła, które rozwijało się tam bardzo prężnie poprzez świetne położenie tego miejsca pośród lasów i torfowisk. Forma zawodów może być bardzo różna – na pewno nastawiona na współdziałanie i umiejętność pracy pod presją czasu. Nasi animatorzy odpowiednio poprowadzą zabawę, aby jej efekty były nie tylko namacalne ale i długotrwałe. Miejscowość ta liczy sobie paręset lat, dlatego znajdziemy tu kilka fascynujących zabytków. Jednym z nich jest teraźniejszy pałac, który powstał po przekształceniu zamku z XVII wieku. Z budowlą związane jest kilka ciekawostek, między innymi kapliczka zamkowa z 1609 roku, której właścicielami byli protestanci, a odbywały się tam nabożeństwa katolickie. Kolejną jest fakt, że obecnie w pałacu mieści się siedziba sławnego Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Warto odwiedzić również pobliski park z pięknym skwerem, na którym stoi intrygująca fontanna w kształcie fortepianu.

Organizacja imprezy integracyjnej

Powyższy przykład to tylko jeden z wielu programów jakie możemy zaproponować w ramach imprezy typu team-building. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, taka wyprawa przysporzy wszystkim wielu wspaniałych wrażeń i emocji. Animatorski profesjonalizm pozwala nam na stworzenie naprawdę kreatywnych zadań, które będą wymagały od uczestników wyostrzenia szeregu cech potrzebnych w codziennej pracy. Dzięki temu, poprzez zabawę, są w stanie nawet nieświadomie doskonalić swoje umiejętności, co zdecydowanie należy do ogromnych atutów takiego wyjazdu z naszą agencją.