6 grudnia to taka data, której z niecierpliwością wypatrują wszystkie maluchy. Wizja zbliżających się prezentów i spotkania ze Świętym Mikołajem jest dla nich niezwykle kusząca. Żeby umilić im te chwile, galerie i centra handlowe organizują mikołajki, na których dzieci mogą spotkać się z mikołajem i dostać drobne upominki. Da się jednak jeszcze bardziej uatrakcyjnić to spotkanie. W jaki sposób?

Pomysły na mikołajki – spraw dzieciom radość

Jeżeli powierzchnia na to pozwala, możesz wynająć domek Świętego Mikołaja i postawić go tuż przy wejściu do galerii. Jest to świetna alternatywa tronu i worka z prezentami, który zazwyczaj stoi gdzieś pośrodku centrum handlowego. Dzięki takiemu pomieszczeniu, jak mieszkanie mikołaja dzieciaki będą miały okazję poczuć prawdziwy smak zbliżających się świąt i na pewno będzie to dla nich świetna nowość, którą z chęcią bliżej poznają.

Renifery dla najmłodszych

Kto z nas nie marzy o zobaczeniu prawdziwego, lapońskiego renifera? Wynajem tych zwierząt i zorganizowanie dla gości galerii handlowej przejażdżek nimi, to świetna okazja do sprawienia najmłodszym mnóstwa radości. Uśmiechy na twarzy dzieci i podziw rodziców gwarantowany.

Prezenty dla dzieci – bony upominkowe

Kolejnym pomysłem na mikołajki w galeriach i centrach handlowych może być wręczanie klientom bonów upominkowych na prezenty, świąteczne dekoracje, czy ubrania. Hostessy przebrane za elfy mogą organizować różne loterie, w których główna nagrodą, jest na przykład bon do wybranego przez organizatora sklepu. To całą pewnością ucieszy klientów i sprawi im ogromną frajdę. Takie drobne upominki budują również zaufanie gości galerii, ponieważ wiedzą oni, że w naszym sklepie dba się o klientów i oferuje im prezenty, na które zasługują.

Inną alternatywą bonów może być, na przykład świąteczny makijaż w perfumerii, czy też spotkanie ze stylistą. Pomysłów na mikołajki w galerii handlowej jest mnóstwo i wystarczy, że wybierzesz ten, który według Ciebie jest najodpowiedniejszy.