Czy myślałeś kiedyś o tym, że Park Narodowy może być elementem łączącym współpracowników i poprawiającym humor? Nie? To daj się o tym przekonać! Nasza firma specjalizuje się w wyprawach integracyjnych dla pracowników, w miejsca bardzo niecodzienne i zaskakujące. Jednym z takich miejsc może być Ojcowski Park Narodowy położony na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej.

Czym może zaskoczyć Ojców i Dolina Prądnika?

Przede wszystkim zaskakuje pięknem przyrody i tworów natury. Warto się tutaj wybrać, aby odpocząć i uspokoić nerwy wśród zielonych lasów. I tak tuż po wejściu do Ojcowskiego Parku Narodowego, mijając Grotę Łokietka, grupa skieruje swe kroki do Wąwozu Ciasne Skały. Piękne widoki jakie tam zastanie na pewno pozostaną w pamięci na długi czas. Miejsce to opuszcza przez tak zwaną Bramę Krakowską utworzoną w wapiennych skałach. Idąc dalej mija Źródło Miłości i kieruje się wzdłuż potoku „Prądnik” do Wąwozu Smardzowickiego. Tam czeka trochę trudności w postaci mini wspinaczki, jednakże dzięki temu uczestnicy wyprawy dotrą do pierwszego punktu widokowego na górze Okopy wprost na Dolinę Prądnika. Z tym miejscem związane są także fakty historyczne. Mieścił się tu powstały we wczesnym średniowieczu gród obronny użytkowany do XIV wieku. Kolejny punkt widokowy do jakiego dotrze grupa to skała Wapiennik, zwana również Baranią – z niej rozpościera się prawdopodobnie najpiękniejszy widok na Ojcowski Park Narodowy. Góra Koronna będzie trzecim punktem widokowym płynnie przechodzącym w kolejny, skąd zobaczyć będzie można charakterystyczna skałę „Rękawicę”, a także mijaną już wcześniej Bramę Krakowską . Stąd już trasa będzie wiodła w dół zbliżając się ku końcowi, jednak w międzyczasie ujrzeć można wejście do Jaskini Ciemnej – oczywiście nasza agencja może zorganizować zwiedzanie tej jaskini – jest to bardzo atrakcyjne miejsce, ze względu na to, że zwiedza się je o świetle świec. Stamtąd wędrówka pobiegnie do najpopularniejszego punktu widokowego, a zarazem miejsca idealnego na kulinarną ucztę dla podniebienia – skała „Jonaszówka”.

Dla kogo taka forma eventu?

Taki event polecany jest przede wszystkim osobom, które pracują na co dzień umysłowo, siedząc godzinami przy biurku. Kilkugodzinny wypad w nieznane, z doświadczonym przewodnikiem jurajskim oraz animatorami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo, pozwoli na przemierzenie szlaków, które podczas samotnej wycieczki mogłyby okazać się zbyt trudne do przejścia.