Biblioteka to miejsce przeznaczone głównie dla studentów i pracowników naukowych, jednak nie tylko. Ta scenografia nada się doskonale na różnorakie eventy. Kto z nas nie lubi chwili relaksu z książką w dłoni w wygodnej pufie? Jeśli te klimaty są Wam równie bliskie, co nam, to koniecznie się zapoznajcie z tą ofertą, a później, jeśli Was zainteresuje, to dajcie nam znać, a opowiemy Wam o szczegółach i detalach tego wszystkiego. My jesteśmy totalnie zakręceni na punkcie scenografii bibliotecznej, a Wy?

Gdzie nada się taka scenografia?

  1. Event studencki zorganizowany w murach uniwersyteckich – kultura uczenia się i etosu akademickiego jest bliska wszystkim, którzy się na studia udali. Jest to okazja nie tylko do pogłębiania wiedzy, ale też zawiązywania przyjaźni i cieszenia się nimi na długie lata. Warto więc je wykorzystać, a nie zmarnować.
  2. Impreza na zakończenie szkoły – lektury szkolne są dla wielu ludzi zmorą, a nie potrzebnie! Książki mogą być fascynujące. Warto przekonywać o tym młodych ludzi, ponieważ to książki kształtują ich postawy i wpływają na wybory życiowe.
  3. Integracja firmowa – pufy i nieco literatury przydadzą się na każdą okoliczność zacieśniania więzów między pracownikami.

Strefa relaxu jako motyw uniwersalny

Pufy do siedzenia i książki mogą się równie dobrze nadać na wesele, urodziny, wyjazd firmowy do tajemniczego ogrodu, czy jakikolwiek inny event jaki macie w zanadrzu. Uniwersalizm motywu książki sprawia, że nadaje się ona na każdą okoliczność. Nie ma więc ograniczeń w tym zakresie i jeśli tylko macie taką ochotę, to ten motyw może pojawić się na Waszym evencie!

Rozsiądźcie się wygodnie nie tylko w tej ofercie, ale i na pufach, weźcie książkę do ręki i relaksujcie się na Waszym evencie, bo na co jak na co, ale na odpoczynek na pewno zasługujecie. Jeśli ta oferta wzbudziła Wasze zainteresowanie, to koniecznie napiszcie do nas, a opowiemy Wam o szczegółach naszej oferty. A może macie pytania o modyfikację lub lekką zmianę tej scenografii? Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby, ponieważ zależy nam na Waszym zadowoleniu. Serdecznie zapraszamy!