Od jakiegoś czasu głowisz się nad tym, jak pobudzić do działania i zmotywować swoich pracowników w firmowym zespole? Nie chcesz fundować im oklepanej sesji treningowej na siłowni czy wypadu integracyjnego w banalnym stylu? Postaw na aktywność fizyczną i endorfiny w otoczeniu pięknych widoków i zapierającej dech w piersiach przyrody! Zabierz swoich podopiecznych na rowerowy rajd firmowy na szlakach Białowieskiego Parku Narodowego – niespotykanej urody obszaru, na którego terenie można spotkać specjalne okazy fauny i flory, objęte oczywiście ochroną. Rajd ma na celu zadbanie o sprawność grupy, rozwinięcie w pracownikach modelu idealnej współpracy zespołowej, a także zachęcenie ich do efektywniejszego działania. Trasa rajdu obejmuje wybrane szlaki Parku Narodowego – w ten sposób, aby dostosować stopień trudności dla uczestników na zróżnicowanym poziomie. Dzięki temu każdy ma szansę wziąć udział w organizowanym przez nas evencie, a co najważniejsze, czerpać z niego dużą przyjemność i nie forsować swojego organizmu na siłę.

Białowieski Park Narodowy – tam, gdzie historia spotyka się z naturą

Białowieski Park Narodowy to przyrodnicza perła, naturalny powód do dumy dla Polski. Powstały jako jeden z pierwszych w Europie, po dziś dzień jest odwiedzany przez wielu turystów, którzy chętnie zaglądają zwłaszcza do Rezerwatu Pokazowego Żubrów, muzeum Parku, a także Obszaru Ochrony Ścisłej – do dwóch ostatnich obiektów wejście jest możliwe tylko i wyłącznie przy asyście przewodnika. Porywająca roślinność, pokrywająca tereny Parku (lasy grądowe i podmokłe lasy olszowe), robi na przyjezdnych niesamowite wrażenie, stwarzając tajemniczy, wewnętrzny mikroklimat, zachowany w swoim dzikim i naturalnym stanie. Podczas rajdu rowerowego zaplanowanego dla uczestników, można wybrać następujące trasy:

  • pętla: Hajnówka-Topiło-Hajnówka (42km) – niebieski,
  • Dubicze Cerkiewne-Topiło-Białowieża (41km) – zielony,
  • Hajnówka – Dubicze Cerkiewne – Czeremcha – Piaski (85km) – czerwony,
  • dookoła Białowieży i Polany Białowieskiej (13,5km) – czarny,
  • Łącznikowy: Michnówka – Nowa Łuka –Stary Dwór – Tarnopol – Siemianówka (11 km) – czarny

Każda z tras ma inną długość i stopień trudności. Wszyscy uczestnicy po przebyciu szlaku, na który się zdecydują, będą mieli nie tylko zapewniony poczęstunek wraz z ciepłymi napojami, ale również wykład i dyskusję z przewodnikiem, opowiadającym pokrótce historię i dzieje Białowieskiego Parku Narodowego.

Jeśli jesteś zdecydowany powierzyć nam organizację zaproponowanego rajdu rowerowego, czekamy na kontakt od Ciebie! Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku eventowym gwarantujemy Ci pełen profesjonalizm i zadbanie o każdy detal w planowaniu imprezy.