Organizacja różnego rodzaju wydarzeń bardzo często niesie za sobą potrzebę wyświetlenia, na przykład za plecami prezentera, specjalnie na tą okazję przygotowanych obrazów, logo czy też filmów. Ważne, aby założony efekt był dobrej jakości i podnosił ogólne wrażenia odbiorców. Wspaniałym rozwiązaniem jest wykorzystanie do tego celu monitorów bezszwowych.

Czym są monitory bezszwowe?

                Monitory bezszwowe to innymi słowy zestaw ekranów, posiadających niezwykle wąskie ramki, które po połączeniu sprawiają wrażenie jednej płaszczyzny. Zastosowane w nich rozwiązania technologiczne pozwoliły na stworzenie mikroskopijnych ramek, o szerokości od trzech i pół milimetra do maksymalnie pięciu milimetrów. Warto także zwrócić uwagę na grubość paneli – mieści się ona w przedziale od siedmiu i pół do dziesięciu centymetrów, co pozwala na ustawienie ścianek
z monitorów praktycznie w każdym miejscu. Dodatkowym atutem mających wpływ na ich mobilność jest lekka waga i łatwość łączenia. Daje to także możliwość tworzenia z nich praktycznie nieograniczonych konstrukcji. Jakość obrazu jaką można uzyskać to wyświetlanie w bardzo wysokiej rozdzielczości, odpowiadającej jakości nawet 4K. korzystanie z monitorów bezszwowych jest praktycznie możliwe wszędzie – na scenach plenerowych, wewnątrz budynków, w namiotach – ważne, aby w jakikolwiek sposób miejsce ich instalacji było zadaszone. Dobrą informacją jest także możliwość wykorzystania tych nowoczesnych monitorów w bardzo nasłonecznionych pomieszczeniach, bez utraty jakości obrazu.

Wynajem monitorów bezszwowych od agencji Whatevent

                Jeżeli w twoich planach pojawia się organizacja przedsięwzięcia, w którym wykorzystane powinny być monitory bezszwowe – zgłoś się do agencji Whatevent. Posiadamy najlepszej jakości sprzęt, umożliwiający budowanie wielkoformatowych, najlepszej jakości ścianek plazmowych. Nasze panele wykorzystywane są podczas eventów plenerowych, prezentacji nowych produktów, w salach konferencyjnych i klubach – czyli wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba wykorzystania dużych powierzchni do wyświetlenia obrazów, filmów, animacji czy też relacji na żywo. Możliwość instalacji kamer i sprzętu do sterowania ruchem, umożliwia także wykorzystanie monitorów bezszwowych podczas prezentacji gier czy też organizacji zawodów interaktywnych. Zgłaszając się do naszej agencji możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i optymalny dobór sprzętu do twojej imprezy.