Zależnie od pory roku można zdecydować się na różne rodzaje wypadów integracyjnych. Niezmiennie lato kojarzy się z urlopem, a co za tym idzie najczęściej z odpoczynkiem nad jakimś zbiornikiem wodnym. Aby przenieść swoich pracowników na trochę w ten utopijny stan wakacyjny, doskonałym pomysłem będzie zorganizowanie integracji nad jeziorem. Nasza agencja jako specjalista w dziedzinie eventowej zadba o każdy szczegół takiej imprezy specjalnie dla waszej firmy.

Wodne szaleństwo dla każdego

Aby dobrze bawić się nad wodą wcale nie trzeba umieć pływać. Nasza grupa wyszkolonych animatorów sprawi, że każdy będzie czuł się komfortowo, mimo możliwych skoków zdrowej adrenaliny. Jezioro Nakło Chechło to bardzo obiecujące miejsce. Ilość atrakcji jakie oferuje powoduje, że zorganizowanie tutaj integracji jest strzałem w dziesiątkę. Znajdzie się miejsce dla pasjonatów sportów wodnych, a także dla tych bardziej sceptycznie nastawionych do wodnych podbojów. Wyścigi kajakowe czy na rowerkach wodnych mogą przysporzyć wiele radości. Rejs statkiem wycieczkowym pozwoli na zwiedzanie okolicy i w połączeniu z naszym przewodnikiem przybliży uczestnikom historię powstania jeziora, która miała miejsce w 1973 roku. Przy dobrej pogodzie przewidujemy oczywiście wylegiwanie się na plaży czy też zażywanie wodnej kąpieli. Miejsce to posiada wydzielone strefy, na których bezpieczeństwa pilnują ratownicy. Pomysły naszych animatorów na zabawy integracyjne mogą zostać zrealizowane na ścieżce ciągnącej się wokół jeziora. Tam również można poczuć się jak nad prawdziwym morskim kurortem, gdyż znajduje się tam wiele punktów gastronomicznych, a także salony mini gier. Wieczorem specjalnie dla waszej grupy, możemy zorganizować koncert lub dyskotekę pod gwiazdami. W połączeniu z taflą jeziora stworzy to niepowtarzalny i oryginalny klimat idealny do całonocnego szaleństwa.

Organizacja eventu wodnego

Taka integracja to zawsze miła odskocznia od codzienności. Nietypowe zadania i fantastyczna atmosfera – to wszystko może wam zagwarantować tylko nasza agencja eventowa. Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam na bezpieczne szaleństwo. Dzięki temu również merytoryczna strona takich wypadów jest dużo ciekawsza i bardziej ambitna, łącząc w sobie elementy humorystyczne i krajoznawcze, a efekty takiego wypadu widoczne są przez długie miesiące.