Francja cieszy się dużą popularnością wśród turystów. To bardzo często odwiedzany kraj. Okazuje się również, że również jest to dobry cel na wyjazd firmowy. Dlaczego?

Co cechuje kraj francuski?

To, co cechuje kraj francuski to przede wszystkim  – wyśmienita kuchnia. Francuzi jedzenie uznają za formę sztuki. Oczywiście do każdego posiłku  – piją wino. Kelnerzy jak najlepiej także wykonują swoją pracę. Poza tym mieszkańcy tego kraju są niezwykle uprzejmi i serdeczni. Na ulicach możesz spotkać mnóstwo muzyków i przeróżnych artystów.

Kultura francuska

Jeśli wybierzesz Francję na wyjazd firmowy  – w czasie wolnym na pewno nie będziesz nudzić. Ten kraj ma mnóstwo z zabytków ze wspaniałymi historiami. Jedne z takich budowli, które możesz odwiedzić to – Dolina Loary, zamek w Amboise. Jest tam również mnóstwo wieżyczek z szerokimi, krótkimi jezdniami.

Dlaczego warto wybrać się do stoli Francji  – Paryża na wyjazd firmowy?

Warto udać się do Paryża – choćby dlatego, żeby zobaczyć widoki z wieży Eiffla. Dobre wrażenia gwarantowane! Poza tym również w czasie wolnym na wyjeździe firmowych – możesz udać się na zwiedzanie muzeów. Wszyscy ci, którzy interesują się sztuką, będą zadowoleni. Luwr, z całą pewnością – musisz odwiedzić. Możesz tam zobaczyć obrazy słynnych artystów takich jak np. Mona Lisa, Wenus z Milo. Wiedz jednak, że zwiedzić całego Luwru nie da się w jeden dzień. Jeśli chcesz zobaczyć wszystko – musisz na to poświęcić kilka dni. Muzeum paryskie d’Orsay – również jest warte zobaczenia. Znajdują się tam kolekcje rzeźb, fotografii. Z pewnością będziesz mógł podziwiać obrazy artystów takich jak np. Renoir. Paryż słynie również z katedr. Musisz odwiedzić Katedrę Notre-Dame. Budowla jest w stylu gotyckim. We wnętrzu ujrzysz wspaniałe witraże. Chociaż ono samo jest surowe. Poza tym również paryskie uliczki zachwycają. Są niezwykle urocze. Znajdziesz tam mnóstwo kafejek, w których będziesz mógł napić się pysznej kawy. Jeśli jesteś już w tym mieście – musisz udać się dzielnicy Montmartre. Tam będziesz mógł zakupić obraz od malarza. Jest też tam bardzo dużo kawiarenek, restauracji. Jeśli szukasz jakichś pamiątek, na pewno tam je znajdziesz do kupienia. Artystów tam jest cała masa. Malują oni turystów. Może się skusisz? Ta dzielnica tętni życiem nawet w nocy. Jest niezwykła. Dlatego warto się tam wybrać.

Francja to europejska stolica mody

W czasie wolnym możesz udać się na zakupy. Sklepów jest tam cała masa. Jeśli chcesz kupić coś bardzo ładnego – udaj się na Pola Elizejskie. Tam na pewno coś znajdziesz dla siebie!