W zależności od rodzaju firmowego eventu, warto mieć w zanadrzu odpowiedni wachlarz atrakcji. Każda z okazji rządzi się swoimi prawami, stąd też pojawia się potrzeba doboru adekwatnych rozrywek. Owszem, istnieją rozwiązania uniwersalne, jednakże jeżeli nacisk jest kładziony na oryginalność i pomysłowość, mogą się one nie sprawdzić. Firmowe eventy to nie tylko imprezy integracyjne, ale także konferencje, gale, bankiety, prezentacje i szereg innych okazji, gdzie atrakcje dodatkowe mogą się doskonale sprawdzić.

Pomysł na atrakcje = Whatevent

Agencja eventowa Whatevent posiada kilkanaście lat doświadczenia w tworzeniu imprez od podstaw poprzez ich organizację i realizację. Nasza wiedza pozwala na odpowiedni dobór atrakcji, a szerokie portfolio na najlepszej jakości show. Więcej na temat kompleksowego tworzenia przez nas eventów możesz przeczytać w zakładce ”organizacja imprez firmowych”. Pomysły jakie możesz z nami zrealizować nie mają żadnych granic. Pokazy tańca, rzeźbienia w lodzie, fireshow, barmańskie flair show – skrajności to nasza specjalność. Atrakcje mogą mieć najbardziej zróżnicowany charakter: od tych, które wymagają współpracy z uczestnikami, po te, które są mniej angażujące. Wszystkie mają na celu dwie rzeczy – integrację i wyśmienitą zabawę. Pełen zakres atrakcji jakie możemy dla Ciebie przygotować obejmuje ponad sto fantastycznych propozycji, które znajdziesz szerzej opisane w panelu ”atrakcje na imprezy”.

Atrakcje na każdą kieszeń

W zależności od budżetu jaki chcesz przeznaczyć na atrakcje jesteśmy w stanie przygotować indywidualny plan atrakcji. Wysoko czy niskobudżetowe przedsięwzięcia traktujemy z takim samym zaangażowaniem. Nietuzinkowość i kreatywność to gwarancja doskonałej zabawy. Aby osiągnąć oszałamiający efekt, wystarczy wejść w zakładkę ”kontakt” i zdać się na nasze doświadczenie i profesjonalizm. Służymy fachową poradą, gdy jednak masz własny pomysł, chętnie podejmiemy się jego realizacji. Pamiętaj, że dla agencji Whatevent nie ma rzeczy niemożliwych! Z naszym udziałem, każdy uczestnik Twojej imprezy wyjdzie z niej mówiąc: „co za event!”.