Rodzina Królewska słynie z tego, że trzyma się etykiety i broni ustalonych zasad. Na oficjalnych wydarzeniach należy się bowiem zachowywać w ściśle określony sposób. Dlatego też nie bez znaczenia jest wspólny posiłek. Odbywa się od w salach pałacowych lub innych dworskich komnatach. Każdy dysponuje odpowiednimi sztućcami i zastawą oraz serwetkami.

Jakie elementy są konieczne dla królewskiego bankietu?

  1. Zdobne naczynia i szkło z pozłacanymi ornamentami,
  2. Czerwone wino i wykwintne przystawki typu krewetki i kawior,
  3. Muzyka klasyczna, wybrzmiewająca ze starych gramofonów,
  4. Kelnerzy z białymi rękawiczkami,
  5. Atrakcje kulturalne, w stylu mini wystawy obrazów albo instrumentalisty, przygrywającego na skrzypcach lub pianinie.

Czy warto uczestniczyć w eleganckich okolicznościach?

Zdecydowanie tak! Budują one w nas poczucie tego, że jesteśmy ważni i uczestniczymy w czymś ważnym. Eleganckie zachowanie jest przez nas budowane latami. Nie zawsze wiemy, jak zachować się w danej sytuacji, a tego typu wydarzenia uczą nas tego, jak powinniśmy się zachować oraz jak utrzymać klasę. Z pewnością Wasi goście wezmą udział w tym wydarzeniu, ponieważ bankiet w stylu królewskim jest niebanalnym i niecodziennym pomysłem, który trafi w gust niejednego zaproszonego gościa i uczestnika eventu. Uczestniczenie w wykwintnych wydarzeniach sprawia, że wychowujemy się do życia z innymi ludźmi i z kulturą wysoką, której mamy dzisiaj coraz mniej, a szkoda. Jeśli okoliczności ku temu sprzyjają, to nie wahajcie się ani chwili dłużej i zanurzajcie się w tę ofertę, bo warto. Bankiety są bardzo ważne.

Ważna jest też nasza oferta, która jest kierowana prosto do Was. Jeśli tylko czeka Was taka okoliczność, a niezupełnie wiecie, jak ją ugryźć, to dajcie nam znać! My sami się wszystkim zajmiemy i zorganizujemy wedle Waszych indywidualnych upodobań. Jako firma eventowa doskonale wiemy, czego możecie potrzebować. Serdecznie zapraszamy i do usłyszenia!