Działalność agencji eventowych zwyczajowo jest mocno regionalna, Whatevent natomiast skupia się na obsłudze swoich klientów na terenie całej Polski, dzięki wyjątkowo rozwiniętej sieci logistycznej. W naszej ofercie dla miasta Rzeszów, znaleźć można m.in. kompleksową obsługę takich wydarzeń jak imprezy firmowe, gale, bankiety, konferencje czy wyjazdy integracyjne/motywacyjne.
Cechuje nas profesjonalizm połączony z kreatywnością i ogromną dbałością o każdy detal na każdym etapie przygotowań. W zakresie naszej oferty znajdą Państwo także elementy uzupełniające wydarzenie, takie jak wynajem scenografii, animatorów na wydarzenia, czy konferansjera. Posiadamy także szeroko rozwiniętą bazę lokalnych klubów i miejsc konferencyjnych, w których dla naszych klientów możemy przygotować niemalże każde wydarzenie.

Organizacja imprez firmowych i nie tylko

Jesteśmy agencją, która może zorganizować wydarzenia mocno nietypowe takie jak otwarte dni miasta, pikniki, czy masowe wydarzenia sportowe. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, co w wyraźny sposób przekłada się na celującą opinię pośród naszych kontrahentów. Jeśli chodzi o usługi takie jak organizacja imprez firmowych o charakterze typowo integracyjnym, w Rzeszowie mamy nieograniczone możliwości kreacji, dzięki wspomnianej logistyce jesteśmy w stanie zaopatrzyć każde wydarzenie w wysoko rozwiniętą technikę sceniczną taką jak nagłośnienie, oświetlenie czy budowę sceny. Jesteśmy gotowi zorganizować praktycznie każde wydzrzenie od podstaw – nie wykluczamy jednak współpracy przy obsłudze przygotowanych już imprez. Niejednokrotnie wspieraliśmy inne firmy w dużych projektach, budując spektakularne wydarzenia. Jako stolica województwa podkarpackiego, Rzeszów jest jednym z głównych ośrodków na południu Polski w którym działamy na wielu płaszczyznach – pełną ofertą znajdą Państwo na stronie głównej agencji, w zakładce „oferta” w widocznym po lewej stronie panelu bocznym.