Gdy impreza ma mieć charakter naprawdę rozrywkowy, połączony z dawką adrenaliny i dobrej zabawy, przychodzi czas na wybranie dokładnie takiej atrakcji. Świetnym pomysłem może być paintball – ma on jednak swoje niekoniecznie pozytywne strony, jakim są na pewno siniaki po „oberwaniu” kulką farby. Alternatywą dla tego rozwiązania, która na pewno ucieszy wszystkich fanów bezpiecznej i bezbolesnej zabawy będzie Zoltar.

Czym jest Zoltar i o co w nim chodzi?

Ta dziwnie brzmiąca i niewiele wnosząca nazwa, kryje za sobą między innymi takie słowo jak Lasertag. Dużo prościej będzie jednak powiedzieć, że to taki paintball, tyle że bez farby. Zamiast niej używa się tutaj lasera. Wszyscy uczestnicy na początku gry otrzymują specjalne kamizelki, wyposażone w czujniki, które wyłapują wiązki laserowe zmierzające w naszym kierunku z broni przeciwników. Ta odmiana strzelanek na pewno przypadnie do gustu wszystkim, którzy z obawy przed bólem nigdy nie odważyli się na rozegranie partyjki w paintballa.

Większe możliwości to więcej zabawy

Paintball laserowy opiera się na systemie, który umożliwia rozgrywanie różnego rodzaju gier. Aby jak najbardziej odwzorować w rzeczywistości środowiska znane z gier komputerowych, organizacja tego typu eventu powinna odbyć się w budynku. Można tam stworzyć całkiem fajne labirynty, wyposażone w scenografie rodem z filmów akcji. Oczywiście oprócz klimatycznych rekwizytów (opon, wraków samochodów, drewnianych skrzyń i tym podobnych) wykorzystuje się także odpowiednio dobraną muzykę oraz oświetlenie. Atmosfera jest więc zupełnie niepowtarzalna i pozwala bardzo mocno wczuć się w rolę. Będzie trzeba uważać na każdy element napotkany na drodze – wszędzie mogą znajdować się bomby, które będzie trzeba rozbroić, a także laserowe czujniki ruchu. Warto zwracać uwagę na drobniejsze elementy – łatwo będzie pominąć dodatkową paczkę amunicji lub apteczkę zwiększającą „zdrowie” zawodnika.

Organizacja paintballa laserowego

Podoba ci się pomysł bezbolesnego i bezśladowego paintballa? Jeżeli tak, wystarczy, że zgłosisz się do naszej agencji. Zapewnimy odpowiednie pomieszczenie, a także sprzęt i wyposażenie. Nasi instruktorzy wprowadzą wszystkich w ten fantastyczny klimat dobrej zabawy, szczegółowo tłumacząc na czym aktualna rozgrywka będzie polegać i jak posługiwać się wszystkimi niezbędnymi elementami. Dla takiej zabawy warto postawić na profesjonalistów w tym fachu – a my mamy już kilkanaście lat doświadczenia w organizacji takich eventów. Z nami twoje wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem!