Lata dwudzieste to jeden z najciekawszych i najoryginalniejszych tematów jeśli chodzi o eventy. Ten bardzo bogaty okres daje organizatorowi mnóstwo możliwości zarówno w kwestii scenerii, atrakcji czy charakteryzacji. Decydując się na zorganizowanie imprezy tematycznej w tym stylu musimy zapoznać się z charakterystyką tych czasów, z ówczesnym stylem ubierania się, stylistyką wystroju wnętrz czy sposobem zachowania i bycia ludzi żyjących w latach dwudziestych.

Złoto, dużo złota!

Zdecydowanie królującym kolorem w latach dwudziestych było złoto. Barwa ta była wykorzystywana praktycznie w każdym możliwy sposób i pojawiała się zarówno na przedmiotach codziennego użytku, jak i odświętnych dekoracjach. Dopełniającym kolorem może być czerń, która zbuduje kontrast i będzie świetnym tłem dla wszystkich błyszczących się elementów. Lata dwudzieste to okres charakteryzujący się bogactwem i przepychem. Tworząc scenerie nie możemy pominąć klimatycznych lampek, złotych wazonów i butelek na stołach czy balonów umieszczonych w centralnych miejscach. Jeśli zależy nam odtworzeniu atmosfery z tamtego okresu możemy na sali umieścić antyczne przedmioty, które przywołają ducha i klimat tamtych lat. Jeżeli w naszym lokalu znajduje się scena warto zadbać o błyszczące kotary, które przyciągną uwagę zgromadzonych gości, a co za tym idzie uświetnią wszystkie zaplanowane w tym miejscu performance’y.

Mobilne kasyno

Jedną ze sztandarowych atrakcji tego okresu są rozgrywki w kasynie. Dzięki pomocy specjalistów z Whatevent wynajęcie mobilnego kasyna nie będzie najmniejszym problemem. W zestawie otrzymamy między innymi stoły do pokera czy rosyjskiej ruletki. Aby uświetnić taki wieczór zorganizujemy dla Ciebie gramofon, z którego będzie rozbrzmiewać ciepła i zmysłowa muzyka.

Charakteryzacja w stylu lat 20′

Profesjonalni charakteryzatorzy z łatwością zamienią uczestników w gwiazdy z lat dwudziestych. Do niezbędnych elementów zaliczamy pióropusze, dżentelmeńskie kapelusze czy cygara. Dodatkowo ciekawymi dodatkami, które oddadzą bogaty charakter tych czasów będą długie sznury pereł dla pań i eleganckie marynarki dla panów.

Zorganizowanie imprezy tematycznej w klimacie lat dwudziestych może okazać się świetną zabawą pod warunkiem, że zdecydujemy się na pomoc profesjonalnej firmy eventowej. Duża doza doświadczenia oraz nasze umiejętności praktyczne pozwolą zmienić proces organizacji z obowiązku w czystą przyjemność. Najważniejszym aspektem planowania i tworzenia eventu jest dbałość o szczegóły oraz stworzenie warunków do doskonałej zabawy wszystkich zaproszonych gości.