Eventy firmowe są organizowane z różnych okazji, w niektórych firmach odbywają się cyklicznie np. co pół roku. Pomysły na organizowane atrakcje i miejsca mogą szybko się skończyć, jednak wtedy my przychodzimy z pomocą. Dla nas organizacja imprez firmowych, to żaden problem. Dodatkowo, zawsze jesteśmy otwarci na propozycje, tak aby nasz klient był usatysfakcjonowany. Dziś chcemy przedstawić Wam plenerową propozycję na event.

Impreza w plenerze

Eventy na świeżym powietrzu w otoczeniu natury, staja się coraz bardziej popularne. To dzięki, wielu możliwością które możemy zastosować na eventach plenerowych takich jak, wspólne grillowanie, ognisko, tańce pod gołym niebem, namioty czy podchody jako zabawa grupowa. Otoczenie natury, zawsze sprzyja zabawie nawet do białego rana. Już nie trzeba martwić się, pogodą, ponieważ my oferujemy wynajem ogromnych namiotów w stylu boho, które pomieszczą gości, a dodatkowo zbudują wyjątkowy klimat.

Boho namiot i dekoracje

W klimacie boho, nie może zabraknąć lampionów i światełek. Stworzą wspaniały nastrój, który będzie sprzyjał zabawie! Jeśli zrobi się chłodniej, zostaną włączone ogrzewanie i w namiotach nadal będzie panować przyjemna atmosfera. Nawet zła pogoda nie przeszkodzi w plenerowym evencie.

Menu w plenerze

Jeśli zabawa na świeżym powietrzu to tylko grill i ognisko. Szef kuchni przygotuje, wyśmienite potrawy z grilla! Nie zapominamy oczywiście o wegetarianach i weganach, dla Was zostaną przyrządzone przepyszne grillowe warzyw w przeróżnych postaciach.

Zaproponuj dresscode swoim gościom

Jeśli postawisz na event w plenerze w stylu boho, warto zaproponować uczestnikom, dresscode. Możesz postawić na białe zwiewne ubrania i kwiaty we włosach? Na życzenie przygotujemy świeże kwiaty, które będą rozdawane na wejściu. Twoi goście poczują się jak na Bali! Takie imprezy firmowe, budują więzi z pracownikami i pozostają w pamięci na długo. Event firmowy, to nie tylko obiad w restauracji, daj ponieść się fantazji i stwórz z naszą pomocą wyjątkową imprezę!

Zaproponowany event jesteśmy w stanie zorganizować w różnych częściach Polski. Pamiętaj jednak, że przygotowanie każdej imprezy, wymaga czasu, więc koniecznie napisz nawet na kilka miesięcy szybciej. Taki czas pozwoli nam dopiąć event na ostatni guzik.