Dekoracje eventowe są kluczowym elementem dobrej scenografii. Nie mamy tutaj na myśli pojedynczych dodatków takich jak kwiaty czy zasłony. Oczywiście, to również są dekoracje, jednak nie na dzisiejsze realia. W dzisiejszych czasach trzeba być oryginalnym, aby zwrócić na siebie uwagę. Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest kompletny pakiet dekoracyjny zawierający dekoracje tematyczne pozwalające ozdabiać całe pomieszczenia – nie pojedyncze elementy. W połączeniu z doskonałym oświetleniem eventu, efekt jest zdumiewający. Właśnie, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i nowym trendom. Tworzymy monumentalne kształty, tworzymy animacje, bawimy się światłem tworząc niesamowite dekoracje, które zachwycą z pewnością każdego widza.

Dla wielu osób dekoracje kojarzą się z mało ważnymi dodatkami – może i tak było kiedyś. Dziś ważna jest fantazja i pomysł! Dekoracja nie jest – jak wielu twierdzi – nic nieznaczącym kawałkiem materiału na scenie. Ma przyciągać uwagę, wzbudzać emocje, zachwyt. Dla nas nie ma ograniczeń. Tworzymy przestrzenne formy, wykorzystujemy niekonwencjonalne metody aranżacji. Możliwości stworzenia ciekawych dekoracji tematycznych jest na prawdę mnóstwo – z pewnością jesteśmy gotowi dopasować je do każdego eventu. Posiadamy szereg elementów scenograficznych w pakietach – tworzymy także na zamówienie realizując ciekawe wizje naszych klientów. Nie ograniczajmy się i twórzmy wspólnie, co raz, to nowsze i ciekawsze elementy dekoracji! Nasze realizacje tworzone są dla potrzeb eventów prywatnych, publicznych jak i na zamówienie innych agencji eventowych.

Naszą agencje tworzą ludzie pełni nowych pomysłów i pasji, dzięki czemu zapewniamy najnowocześniejsze rozwiązania dekoracyjne, od świateł po figury 3D (w tym także ręcznie wykonywane rzeźby). Dla potrzeb wymagających realizacji – mamy w dyspozycji najlepszy artystów odpowiedzialnych za projekty scenograficzne realizowane na terenie polski i nie tylko. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!