Flamingi to bardzo popularny motyw na imprezach okolicznościowych, wydarzeniach i firmowych wyjazdach integracyjnych, a także prywatnych uroczystościach. Motyw flamingów został zapoczątkowany przez Instagram, ponieważ pokazywał połączenie hawajskiej imprezy, pełnej ciepłego klimatu z radosną kolorystyką i rajskim życiem.

Gdzie zorganizować imprezę z flamingami?

Imprezę z flamingami można zorganizować nad jeziorem, gdzie dmuchane zabawki w kształcie flamingów będą pływać po jeziorze. Taki dmuchany Flaming może unieść na swojej powierzchni 6 osób. Dodatki w postaci dmuchanego flaminga, można nabyć w amerykańskim w sklepie Sam’s Club, gdzie takie zabawki posiadają ponad 3 m szerokości i długości. Zakup takiego Flaminga do swojej imprezy, to koszt 500 zł. Kilka takich pływających flamingów unoszących po sześć osób na swoim pokładzie, stworzą wyjątkowe wrażenie pływając po mazurskich jeziorach, mając na na swoim grzbiecie naklejone logo marki w którym uczestnicy firmy biorą udział. Naturalne życie flamingów to właśnie rejon nad wodą, więc taką imprezę warto zorganizować na obszarach, gdzie woda ma największe znaczenie.

Co warto wykorzystać do aranżacji imprezy z hawajską nutą i flamingami?

Flamingowa impreza najczęściej odbywa się w plenerze. Poza gigantycznym flamingiem pływającym po wodzie, warto zaaranżować przestrzeń imprezy dodatkami, które będą pasować do hawajskiego stylu. Girlandy z liśćmi tropikalnymi, ananasy, papierowe kubeczki w pastelowych jasnozielonych odcieniach, toppery na ciasta, muffinki czy inne przysmaki w kształcie flamingów lub górnej części ananasa, a także słomki w flamingowym w kształcie i ręczniki plażowe z motywem Flaminga, mogą zostać ustawione i udekorować palety pomalowane na biało, a pełniące funkcję stolików lub siedzisk w plenerze. Całość można dopełnić balonami w różowym kolorze z motywem Flaminga, a wszystkich uczestników imprezy przyozdobić czapką flamingo, dzięki czemu impreza nabierze radosnego wyrazu.

Kompozycje można urozmaicić dodatkami i motywami roślinnymi np. liśćmi palmy, ananasa czy anturium. Imprezę uzupełnić mogą  także przysmaki np. ze świeżych owoców: ananasa, bananów, cytrusów czy kokosów i napoje podawane w formie drinków z palemką.