Koncerty, festyny, pikniki – wszystko już było, a Tobie kończą się pomysły na zorganizowanie imprezy plenerowej w innym stylu? Przychodzimy z pomocą. Co powiesz na przeniesie się w czasie i poczucie się jak na prawdziwej, swojskiej biesiadzie?

Swojskie jadło, muzyka grana przez lokalną kapelę, luźna atmosfera, bliscy znajomi, rodzina lub współpracownicy, a do tego nieco alkoholu. Wszystko na świeżym powietrzu, przy drewnianych, ręcznie robionych stołach. Przyznaj, że na samą myśl masz ochotę wybrać się na taką imprezę!

Organizacja biesiady pod chmurką

Od czego zacząć organizację biesiady pod chmurką? Przede wszystkim od znalezienia odpowiedniego miejsca. Może być to altana nad jeziorem z dębowymi ławkami i stołami, polana przy lesie, a także ogród przy restauracji.

Biesiada nie może obyć się bez jedzenia – swojskiego oczywiście! W zależności od wybranego miejsca może być to catering bądź dania prosto z restauracji, w której ogrodzie urządzisz biesiadę. Ważne, aby wybrana restauracja specjalizowała się w polskiej, swojskiej kuchni. Tylko wtedy poczujesz się jak na prawdziwej biesiadzie! Wybór dań to kwestia indywidualna. Z całą pewnością jednak nie zabraknie wśród nich sycących potraw z ziemniaków, mięsa i polskich warzyw. Oprócz jedzenia na biesiadzie nie może zabraknąć napojów, szczególnie alkoholowych. Z potrawami swojskiej kuchni najlepiej komponować się będzie piwo.

Dopełnieniem biesiady będzie zespół, który zadba o oprawę muzyczną Twojej imprezy plenerowej. Na tego typu imprezy sprawdzą się lokalne zespoły, którym nie są obce biesiadne przyśpiewki, a także nieco mocniejsze, rockowe, a nawet metalowe brzmienia w alternatywnym wydaniu, które na myśl będą przywodzić dawnych zbójników. Jesteśmy przekonani, że po sytej kolacji i kilku łykach piwa większość gości ruszy do żywiołowych, biesiadnych tańców pod chmurką.

Swojska biesiada z Whatevent

Impreza plenerowa w stylu swojskiej biesiady przypadła Ci do gustu? Świetnie! Zorganizujemy dla Ciebie biesiadę, którą Ty i Twoi znajomi będziecie wspominać jeszcze przez długi czas. Pyszne jedzenie, dobra muzyka, tańce i rozmowy do białego rana gwarantowane. Gotowy, by poczuć się niczym zbójnik? Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą.