Meksykańska impreza to doskonały pomysł! Trzeba jednak wiedzieć, jak ją właściwie zorganizować. Tym może zająć się nasza agencja eventowa – whatevent. Wszystko musi być dopracowane. Elementy, jakie składają się na organizację takiego eventu to – oświetlenie, scenografia, dekoracje, muzyka, jedzenie oraz atrakcje.

Jakie dekoracje na imprezę meksykańską w plenerze?

Idealne dekoracje na imprezę meksykańską w plenerze to oczywiście – balony w kształcie kaktusów. Są niezwykle wdzięcznym elementem dekoracji. Przede wszystkim podkreślają one charakter imprezy. Warto również udekorować miejsce imprezy w bambusowe płotki, papugi w sztucznych palmach, beczki a na nich ostre papryczki. Dobrym pomysłem są również fotografie z mieszkańcami Meksyku i słonecznymi zakątki tego kraju. Whatevent może zapewnić Ci również animatorów i odpowiedni personel. Kelnerki i hostessy mogą być poprzebierane w długie suknie i kwiatowe chusty. To robi piorunujące wrażenie!

Jakie atrakcje na imprezę w klimacie Meksyku?

Na takiej imprezie nie może zabraknąć – dj i konferansjera. Trunki i poczęstunki to podstawa! Możesz wynająć od agencji eventowej – atrakcje pokazy barmańskie. Cały czas barmani mogą być na evencie i zadowalać Twoje oczy. Musisz wypróbować meksykańskiego drinka! Możesz nawet sam nauczyć się przygotować jakiś jego rodzaj. Konkursy to ważny element imprezy. Do takich będzie należeć – piniata, nachosowa wieża, sztafeta sombrero, mexico singo, mexico dance. Można nawet zorganizować konkurs przyrządzania drinków. Bardzo ciekawa jest również zabawa, polegająca na rozbijaniu kręgli. Zamiast kul mogą być kokosy. Można także zorganizować konkurs wiedzy o Meksyku. Zwycięzcy oczywiście zostaną wynagrodzeni.

Jakie serwować jedzenie na imprezie meksykańskiej? Catering

Whatevent może zająć się również cateringiem. Danie, które mogą być serwowane podczas takiego eventu to – chili sin carne z cukinią i cieciorką, chrupiące tacos z pieczarkami i warzywami, quesadilla, chrupiące sakiewki, chorizo, nuggetsy z piekarnika, zupa meksykańska, guacamole, meksykańskie pierożki. Nie może również zabraknąć – tequili! Margarita to również tradycyjny drink rodem z Meksyku.

Jak ubrać się na imprezę meksykańską?

Na imprezie meksykańską koniecznie musisz mieć kolorowy strój i akcesoria. Może być to duże, słomiane sombrero, wąsy, kolorowe ponczo. Nie zapomnij o okularach przeciwsłonecznych. Dobrą opcją są również stroje w geometryczne wzory. Stylizacje tworzą atmosferę. Dlatego też nie zapomnij poinformować gości o tematyce eventu.