To, co potrafi urzec w południowej Polsce, to niesamowite ukształtowanie terenu i oryginalna przyroda. Pozwala to przeplatać się górom, lasom, jeziorom i rzekom. Takie warunki dają idealną bazę do zorganizowania imprezy integracyjnej. Jednym z miejsc, które warto w tym celu odwiedzić, jest z pewnością Międzybrodzie Żywieckie. Nasza firma specjalizuje się w organizacji tego typu wydarzeń, dzięki czemu możecie mieć pewność, że ten czas będzie bardzo wartościowy i motywujący.

Atrakcje jakie znajdziemy w Międzybrodziu Żywieckim

Tak jak wspominałam wcześniej – zróżnicowanie terenu daje wiele możliwości. I tak w Międzybrodziu znajdziemy Jezioro Międzybrodzkie. Idealne wody do uprawiania różnego rodzaju sportów. Wyznaczone jest tam także kąpielisko – idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć w bardziej spokojny sposób. Oprócz tego miejscowość ta położona jest na stokach takich gór jak Kiczera, Cisowa Grapa, Jaworzyna, Maleckiego i Żar. Nad tą ostatnią warto chwilę się zatrzymać. Jest niebywałą atrakcją wśród turystów. Wszystko spowodowane jest czymś co ludzie nazywają anomalią lub po prostu złudzeniem optycznym – jedna z tras prowadzących na górę, ma „magiczną” moc wciągania na górę okrągłych przedmiotów, na przykład puszki czy butelki z napojem. Turla się ona, co dziwne, pod górę! Siła tego zjawiska jest tak wielka, że spróbujemy zobaczyć jak nasz autobus z wyłączonym silnikiem toczy się pod górę. Z pewnością jest to atrakcja, dla której warto wybrać się w tamto miejsce. Zimą oczywiście do dyspozycji pozostaje wiele doskonale przygotowanych stoków narciarskich, które zachwycą wszystkich pasjonatów zimowego szaleństwa. W położonym nieopodal Ślemieniu przyjdzie chwila na krótką lekcję historii regionu. Zabudowania jakie tam znajdziemy pochodzą z okolicznych wiosek i zostały zachowane w oryginale. Zwiedzanie z naszym przewodnikiem w humorystyczny sposób przedstawi fakty i legendy związane z tymi miejscowościami.

Sposób na wspaniałą integrację

W zależności od pory roku, możemy zorganizować event stricte dopasowany do warunków. Każda pogoda jest tutaj dobra na coś innego. Wszystkie nasze propozycje będą „napisane” pod waszą grupę i upodobania, tak, aby każdy wyniósł z pobytu w Międzybrodziu jak najwięcej pozytywnych wrażeń. Impreza przez nas zorganizowana skupi się główne na wzmocnieniu współpracy między jej uczestnikami, budowaniu pewności siebie i zadaniami wymagającymi logicznego myślenia. Podsumowane odbędzie się na wieczornej imprezie, która pozwoli się wyszaleć i zintegrować poprzez muzyczną zabawę.