Szkolenie firmowe ze zwiedzaniem podziemnych wodospadów

2020-08-15T00:26:20+02:0002 sierpnia 2020|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Aktywne spędzanie czasu to nie tylko uprawianie sportu. Warto również, spacerować czy poznawać historie niesamowitych miejsc. Takim miejscem zdecydowanie są podziemne wodospady w Złotym Stoku. To jedyne takie miejsce w Polsce! Znajdują się na Dolnym Śląsku w Górach Złotych. Podczas zwiedzenia komory, która znajduje się 23 metry pod ziemią, zwanej Czarną Sztolnią na pewno zostaniecie ochlapani wodą. Podziemne wodospady, rozbryzgują się podczas spadania o skały, ochlapując turystów. W podziemiach jest również dość głośno. Jednak ten dźwięk do nieprzyjemnych wcale nie należy. Wiele osób uważa go za kojący.

Zwiedzanie wodospadów – jak to wygląda?

Zejście do wodospadów odbywa się po metalowych schodach, które prowadzą siedem pięter w dół, następnie spacer kontynuuje się chodnikiem, który prowadzi do sztolni zwanej „Czarna”. Cała droga, jak i kaskada jest niesamowita, ponieważ oświetlają ją kolorowe światła. Tak klimatyczny spacer, spodoba się nawet osobom, które nieszczególnie przepadają za jakąkolwiek aktywnością fizyczną. Podczas spaceru, nie warto się śpieszyć, lepiej skupić się na otaczającej Was scenerii niż jak najszybszym dotarciu do celu.

Przewodnik

Podczas zwiedzania, warto zdecydować się na wynajęcie przewodnika, ponieważ to miejsce ma niesamowicie bogatą historię. Profesjonalny przewodnik na pewno umili Wasz czas. Polska posiada niesamowite miejsca, które warto penetrować. Wielu ludzi zachwyca się zagranicznymi miejscami, nie zdając sobie sprawy z przepięknych Polskich zakątków. Wyjazdy biznesowe, nie muszą kończyć się tylko na imprezie firmowej. Po szkoleniu warto, odprężyć się podczas spaceru połączonego ze zwiedzaniem tak malowniczych miejsc, jak podziemne wodospady. Wspólnie ustalimy najlepszy termin na szkolenie firmowe, następnie wybierzemy najbardziej dogodny nocleg na podstawie preferencji grupy. Oprócz wyprawy możemy również zorganizować imprezę, w hotelu, który wspólnie wybierzemy. Zapraszamy do kontaktu.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE