Na każdej, dobrze zorganizowanej imprezie, jesteśmy w stanie zapomnieć o problemach dnia codziennego, możemy założyć na siebie wygodny i pasujący do tematyki strój i po prostu dobrze się bawić. Często jednak bywa tak, że z powodu narzuconego na imprezie dress-code’u, czy konkretnych, panujących na niej zasad, ciężko jest nam dostosować się do jej klimatu i podzielać emocje naszych znajomych, a to zazwyczaj kończy się zawodem i poczuciem straconego czasu.

Jeśli masz dość strict dress code’ów i pragniesz zaszaleć na parkiecie na całego, w rytm Twoich ulubionych piosenek nie czując wstydu ani prześmiewczych spojrzeń Twoich znajomych, firma Whatevent, proponuje Ci organizację tzw. kicz-party! Mimo luźnej struktury imprezy, niewykluczone, że w jej przygotowaniu będziesz potrzebował profesjonalnego wsparcia. Dzięki naszej ofercie na ten niezobowiązujący event, na którym praktycznie nie panują żadne zasady i nikt Cię nie ocenia, gwarantujemy Ci, że poczujesz się jak król lub królowa parkietu, a po latach, na samo wspomnienie imprezy na twarzy Twojej i Twoich znajomych zagości uśmiech nostalgii. Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja organizacji kicz-party, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty poniżej.

Cel imprezy

Mimo braku sprecyzowanych zasad, wielu organizatorów może mieć problem z przypisaniem imprezy danej okazji. Event w stylu kicz-party, może być śmiało wykorzystany, jako motyw przewodni wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, imprezy urodzinowej albo imprezy niespodzianki. Opcji jest, jak widzisz, mnóstwo, a to, w jaki sposób wykorzystasz nasz pomysł, zależy w dużej mierze od dystansu jaki posiadasz Ty i Twoi znajomi, do tego typu luźnych zabaw.

W przypadku jednak, gdy masz wątpliwości, co do celu zorganizowania takiej imprezy, zapraszamy do kontaktu z firmą Whatevent. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez, zagwarantujemy Ci profesjonalne doradztwo i pomoc w przygotowaniu kicz-party w sposób, w jaki tylko sobie zażyczysz!

Brak zasad kluczem do zabawy

Typowemu kicz-party, przede wszystkim przyświeca brak zasad ubioru, makijażu, czy dodatków, dlatego powinno być to kluczową cechą Twojej imprezy. Tego dnia, liczba wielokolorowych strojów, przyozdobionych jaskrawymi piórkami, świecącymi cekinami i staroświeckimi panterkami powinna sięgnąć zenitu, a z głośników powinny dobiegać najbardziej dzikie i przestarzałe rytmy, jakie jesteś w stanie sobie wyobrazić!

Brak zasad, jednak też jest pewnego rodzaju zasadą, więc radzimy, abyś najlepiej przedyskutował kwestię takiej imprezy z Twoimi goścmi, w celu uniknięcia nieporozumień. W końcu, będąc organizatorem imprezy, powinieneś przede wszystkim mieć na uwadze, to, aby wszyscy Twoi goście dobrze się bawili.

Jeśli jednak masz wątpliwości, co do organizacji takiej imprezy i jej założeń, zachęcamy do kontaktu z firmą Whatevent, która w oparciu o szeroką gamę sukcesywnie ukończonych projektów, udzieli Ci profesjonalnego doradztwa.

Wynajem miejsca na event

 Organizacja miejsca, w którym Twoje kicz-party mogłoby się odbyć, jest jedną z kolejnych kwestii, o jakie powinieneś zadbać będąc organizatorem takiego eventu. Taką decyzję, rzecz jasna, powinieneś podjąć w oparciu o liczbę uczestników imprezy. Naszym zdaniem, w roli takiego miejsca, świetnie spisałaby się sala taneczna w klubie disco, odpowiednio urządzona sala gimnastyczna, hala sportowa, koncertowa, czy, w przypadku większych imprez, choćby wynajem całego pokładu na statku rejsowym. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia i fundusze, jakie byłbyś w stanie wyłożyć na organizację imprezy.

Jeśli jednak potrzebujesz profesjonalnej pomocy przy znalezieniu i wynajmie odpowiedniego miejsca, gdzie bez przeszkód zorganizujesz swoje kicz-party, odezwij się do nas! Firma Whatevent po okazyjnej cenie, wskaże Ci miejsce organizacji Twojej imprezy i dokona wszelkich niezbędnych formalności związanych z jego wynajmem.

Im krzykliwiej, tym lepiej

Na imprezie urządzonej w tematyce kiczu, nie może z pewnością zabraknąć wszelkich pstrokatych, różnokolorowych ubrań, szczególnie tych w odcieniach różu, fioletu, koloru niebieskiego i zieleni. Oprócz tego, zalecamy zakładanie panterek, dodawaniu połyskujących materiałów, oversizowych bluz i kurtek z bufiastymi rękawami, czy połyskujących klipsów. To, co dzisiaj uznawane jest za bezguście, w rytmie lat 80-tych, gościło najbardziej uczęszczane kluby taneczne na całym świecie, więc radzimy, byś tego dnia nie oszczędzał siebie i swoich gości!

Jeśli jednak potrzebujesz profesjonalnego doradztwa, bądź pomocy przy wynajmie odpowiednich strojów, czy przygotowania mocnego, kontrastującego makijażu, zapraszamy do kontaktu z firmą Whatevent. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu eventów, wskażemy Ci odpowiednie połączenia, dzięki którym kreacje Twoich gości będą świetnie wpasowywać się w krzykliwy styl lat 80-tych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja organizacji eventu w stylu kicz-party, ale wolisz mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem, skontaktuj się z firmą Whatevent! Ufając nam, gwarantujesz swoim gościom moc niezapomnianych wrażeń, a wszystko to, wyłącznie w profesjonalnym wykonaniu. Aby dowiedzieć się więcej o szczegółach naszej oferty, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą pod numerem 666-666-127 lub pod adresem mailowym kontakt@whatevent.pl. Zapraszamy również do przejrzenia naszej strony internetowej www.whatevent.pl.