Organizując firmowy wyjazd, nie sposób nie wziąć pod uwagę przeróżnych akwenów wodnych. Szczególnie latem, gdy ta pora roku wręcz sama nasuwa taki pomysł jako pierwszy. Wychodząc naprzeciw wodnym oczekiwaniom, nasza agencja przygotowała niesamowity event
w Kaletach. Miejsce to z pewnością przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom, kreując u nich bardzo pozytywne wrażenia i odczucia.

Zalew Zielona w Kaletach

Zalew Zielona – a właściwie dwa przepięknie położone stawy – to pozostałość po zalaniu dawnych wyrobisk rud żelaza. W czasach Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej był to teren wręcz kultowy, ze wszystkimi charakterystycznymi obiektami dla tego okresu. Okolica Zalewu została jednak zrewitalizowana i tworzy dziś fantastyczne miejsce do wypoczynku i integracji. Do dyspozycji jest tutaj pole namiotowe, domki kempingowe, a także w wyższym standardzie pensjonaty i ośrodki wypoczynkowe, które będą doskonałą bazą do wspólnej zabawy. Nasi animatorzy przygotują szereg ciekawych gier i zadań do wykonania, kierując się zasadami team – buildingu. Będą konkurencje drużynowe rozgrywane na boiskach sportowych. Plaża przyniesie z kolei czas na zadania zręcznościowe i logiczne, które zdecydowanie będą wymagały ogromnych nakładów cierpliwości
i współpracy. Warto nadmienić, że z plaży tej widać wspaniały, zabytkowy młyn wodny z wiatrakiem na wyspie zlokalizowanej na mniejszym ze stawów. Największa zabawa i jednocześnie najbardziej emocjonujące konkurencje zaczną się jednak przy wypożyczalni sprzętu wodnego. Tam oczywiście, nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwali przeszkoleni ratownicy. Całą integrację zakończy uroczyste podsumowanie wyników wraz z wręczeniem fantastycznych i tajemniczych nagród.

Firmowa integracja nad wodą

Agencja eventowa Whatevent jest specjalistą w dziedzinie organizacji imprez w wodnej scenerii. Warto nam zaufać, ze względu na nasz profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie poparte fantastycznymi wynikami i rekomendacjami. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – nawet najbardziej sceptycznie podchodzące do eventu osoby, po kilku godzinach z nami, zaczynają żałować, że trwało to tak krótko. Ludzie pozytywnie nastawieni względem siebie to gwarancja dla powodzenia każdego przedsięwzięcia, a także motywacja do osiągania coraz lepszych wyników.