Atrakcje eventowe nie zawsze muszą być wysokobudżetowym wydarzeniem

2020-07-23T18:08:11+02:0022 lipca 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Jeżeli chcesz zorganizować ciekawe wydarzenie dla członków swojego zespołu, na pewno biłeś się z myślami – ile takie przedsięwzięcie będzie kosztowało. Nie zawsze jednak musi być to droga inwestycja. Oczywiście duże wydarzenia pełne atrakcji, pokazów itp. mogą sięgać wysokich kwot, jednak w tym artykule skupimy się na możliwościach niskobudżetowych. Pamiętaj, że nie każde wydarzenie musi wyglądać tak, jak najczęściej wyobrażamy sobie tego typu spotkania. Możemy zrezygnować z wielkich bankietowych sal, drogich projektorów i pięknego wystroju wnętrza. Może ciekawym wyjściem będzie plener? Może jesteś w stanie znaleźć ciekawe wnętrze w bardzo niskich kosztach, nie koniecznie przygotowane pod firmowy event? Te propozycje omówimy w dalszych punktach.

Firmowy event w plenerze

Może Ty, lub ktoś z Twoich znajomych dysponuje ogrodem bądź działką? To świetna możliwość do zorganizowania tam plenerowego wypadu firmowego, połączonego ze szkoleniami lub prezentacją, np. w klasycznej formie papierowej. Oszczędzasz dzięki temu bardzo dużo pieniędzy, które możesz rozdysponować na zupełnie inne rzeczy. Na pewno Twoi pracownicy docenią okazję ze skorzystania z dobrej pogody za oknem. Spotkanie można zwieńczyć integracyjnym grillem firmowym, lub ogniskiem. Na pewno taki dzień będzie bardzo miło wspominany w gronie pracowników przez wiele dni. Ostatecznie bowiem to właśnie najważniejsze – aby takie wydarzenia kojarzyły się pracownikom tylko dobrze, właśnie wtedy spełnią swoją rolę w pełni.

Miejsce nieprzygotowane pod eventy

Poszukaj w swojej okolicy miejsc na wynajem krótkoterminowy, w których będziesz mógł sam zorganizować event. Nie zawsze potrzebny jest najlepszej jakości projektor, bądź świetnie rozmieszczone głośniki. Może wystarczy laptop, głośnik bluetooth, trochę krzeseł i wydrukowane slajdy rozdane każdemu? To na pewno będzie dla wszystkich nowa sytuacja, która utrwali się w ich pamięci. Miejsca takie można znaleźć np. w lokalnych szkołach, czy serwisach ogłoszeniowych. Często ludzie miesiącami próbują je wynająć, znacznie zaniżając stawki. To doskonała pozycja do jakichkolwiek negocjacji, które zaowocują w znacznie mniejsze uszczuplenie Twojego portfela firmowego.

Słowem podsumowania

Pamiętaj, ogranicza Cie tylko wyobraźnia. Daj sobie czas i dobrze zastanów się nad tym, co planujesz zrobić. Odpowiedzi często przychodzą w najmniej oczekiwanym momencie, gdy zupełnie się tego nie spodziewasz.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE