Zastanawiasz się, jaka zimowa aktywność najbardziej pobudziłaby Twój firmowy zespół? Uważasz, że wypad narciarski to opcja zbyt kosztowna i nieopłacalna, jeżeli chodzi o odległość? Zależy CI na obecności wszystkich z drużyny? Zachęcamy zatem do skorzystania z propozycji oferowanej przez naszą firmę – zorganizowania nocnego eventu na lodowisku. Będzie to doskonała okazja do integracji całej grupy i świetnej zabawy, wykorzystując przy tym potencjał panującej aktualnie pory roku do akrobacji na lodowej tafli. Team building jest kluczową kwestią, jeżeli chodzi o utrzymanie przyjaznej wszystkim pracownikom atmosfery, zwłaszcza biorąc pod uwagę współpracę przy projektach zespołowych. Zadbaj zatem w odpowiedni sposób o swoich podopiecznych a przekonasz się, że końcowe efekty ich pracy będą dużo bardziej satysfakcjonujące!

 Nocna jazda na lodowisku? Z naszą pomocą wszystko jest możliwe!

Z pewnością zadajesz sobie pytanie, co mogłoby posłużyć za urozmaicenie tradycyjnego wieczoru na lodowisku? Jakie atrakcje spełniłyby oczekiwania Twoje i wszystkich uczestników? Czy chciałbyś włączyć do firmowego wieczoru coś szczególnego, pozwalającego przyciągnąć uwagę innych i sprawić, że ten event stanie się godny zapamiętania na długo? Spójrz na listę naszych inspiracji i zastanów się, które z nich chciałbyś wykorzystać w harmonogramie firmowego wypadu na lodowisko!

  • nocna jazda – zapalone niewielkie lampiony stwarzające nastrój wieczoru,
  • profesjonalne szkolenie łyżwiarskie z instruktorami,
  • gorąca czekolada, kawa, herbata i słodki poczęstunek dla wszystkich biorących udział w wydarzeniu,
  • zawody “ice hockey” – podział na kilka grup w zależności od poziomu zaawansowania,
  • pokaz jazdy figurowej – spektakl z towarzyszeniem wizualizacji, światła, muzyki

Jeżeli jesteś zainteresowany wyborem powyższej formy rekreacji dla swojego zespołu, skontaktuj się jak najszybciej z nami! Zadbamy o to, aby organizowane wydarzenie stanowiło przykład profesjonalnej pracy wielu specjalistów i zachwycało efektem końcowym wszystkich uczestników!