Temaki, nigiri, inari, maki… Kto nie słyszał którejś z tych nazw? Sushi na dobre zadomowiło się na Zachodzie, zyskując uznanie i popularność także w Polsce. Coraz więcej przybytków oferuje tę japońską potrawę. Choć w pierwszym odruchu sushi kojarzy się z surową rybą, w rzeczywistości posiada o wiele więcej możliwych składników. Podstawą jest gotowany ryż, a dodatki mogą być najróżniejsze: ryby, owoce morza, warzywa. Każdy może znaleźć coś smacznego dla siebie!


Dzieło mistrza

Składniki, wykorzystywane przy robieniu sushi, muszą być świeże. Dlatego sushi przygotowywane jest na bieżąco, by zapewnić najwyższą jakość i najlepszy smak. Już pewnym standardem jest, że osoba przygotowująca sushi, nazywana sushi master, wykonuje swoją pracę na widocznym stanowisku. W ten sposób goście mogą obserwować proces, w jakim powstają poszczególne rolki potrawy. Nie jest to proste zadanie i może być niezwykle fascynujące, tym bardziej, jeśli widownia nie jest zaznajomiona z tajnikami kuchni japońskiej i technikami tworzenia sushi – a nie jest to przecież powszechna wiedza. Pokaz sushi to doskonały pomysł na ciekawą atrakcję na evencie czy imprezie tematycznej. Połączony z degustacją smakołyków pozostanie smakowitym wspomnieniem!

 

Spróbuj swoich sił!

Sam pokaz to za mało? Potrzebujesz czegoś więcej? Dlaczego nie spróbować swoich własnych sił w sztuce robienia sushi? Wspólna nauka pod okiem mistrza, a potem próbowanie swoich dzieł to udany przepis nie tylko na eventową czy imprezową atrakcję dla uczestników w każdym wieku, ale także na integrację w grupie. Nic tak nie łączy, jak dzielenie sukcesów i porażek, a przy nauce nowej umiejętności jest miejsce na obie te rzeczy. Do tego będzie to mile spędzony czas, a tej wartości nic nie jest w stanie zastąpić!

Prosto pod Twoje drzwi!

            W Whatevent nie uznajemy półśrodków. Jeśli coś robimy, to robimy to od początku do końca, z dbałością o każdy szczegół. Organizacja wydarzeń i atrakcji to nasz żywioł. Specjalnie dla Ciebie jesteśmy gotowi zorganizować profesjonalny pokaz i warsztaty sushi, prowadzone przez wyśmienitych sushi masterów. Na Twoje wydarzenie dostarczymy naprawdziwsze japońskie smaki, a wraz z nimi niepowtarzalny klimat Dalekiego Wschodu. Działamy w całej Polsce. Zaskocz swoich gości, współpracowników czy zespół! Skontaktuj się z nami już teraz!