Wyjazd do Pałacu w Sławikowie

2021-07-20T15:11:40+02:0018 lipca 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Ruiny Pałacu w Sławikowie znajdują się w województwie śląskim. Powstał w XIX wieku i zasadniczo od początku swojego istnienia przechodził niejeden wzlot i upadek – przechodził bowiem z rąk do rąk, nie mogąc znaleźć stałego właściciela. Całość jest okraszona polaną, pełną drzew. Zaniedbanie sprawiło, że dziś wygląda jak bardziej, jak plan filmowy, a nie dawna posiadłość szlachecka. Mury porosły już mech i drzewa i całość zdaje się być jakby wchłaniana przez przyrodę. Chcielibyście zobaczyć na własne oczy ten – iście pożerany przez przyrodę – obiekt?

 

Dlaczego warto oglądać ruiny zamków i pałaców, skoro nie cieszą się już dawną świetnością?

  1. Ruiny to znak upływającego czasu, który rodzi refleksje i uczy, jak przemijający jest świat materialny, a także jakie skutki niesie ze sobą niszczycielska wojna i zaniedbanie,
  2. Jest to niecodzienna przygoda, którą zapamiętacie na długo,
  3. Zestawienie dzieła ludzkich rąk z naturą, która w nie ingeruje to zjawisko nietypowe i piękne samo w sobie,
  4. Poznawanie dawnych rozwiązań architektonicznych uczy świadomości w obcowaniu ze światem kultury.

 

Czy firmowe wyjazdy integracyjne do obiektów historii i kultury jest dobrym pomysłem? Co daje wspólne obcowanie z obiektami o takiej doniosłości?

 

Wspólne wyjazdy firmowe do ważnych obiektów ubogaca. Człowiek, jako istota społeczna, ma potrzebę, aby dzielić się swoimi wrażeniami z kontaktu ze sztuką, z innymi ludźmi. Często mówi się – cudze chwalicie, swego nie znacie. Polska, mając tradycje monarchistyczne, ma do zaoferowania mnogość obiektów typu królewskiego albo szlacheckiego. Dzięki temu, możemy poznawać historię w bezpośredni sposób, wyobrażając sobie, jak w istocie wyglądały ówczesne czasy, styl architektoniczny i dzienna rutyna.

 

Jeśli poczuliście, że przyszedł czas na minimalne przeniesienie się w czasie i odkrycie kolejnego ciekawego miejsca, świetnie trafiliście. Nasza firma zajmie się kompleksową organizacją całego przedsięwzięcia. Zajmujemy się tym od lat, dlatego dajemy rękojmię należycie wykonanej pracy. Jeśli macie jednak jakieś wątpliwości, możecie się z nami skontaktować – drogą telefoniczną albo mailową – a odpowiemy na Wasze pytania. Zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE