Poszukiwania odpowiedniej atrakcji na Twój event trwają w najlepsze? Nie do końca wiesz, co spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym? Istnieje taka atrakcja, która potrafi rozerwać niemal wszystkich – i tych młodszych, i starszych. Taka, która dzieciom pozwoli oddać się beztroskiej zabawie, a dorosłym przypomnieć sobie lata dzieciństwa. Co to takiego?

Gry to doskonała atrakcja na eventy. Potrafią one wciągnąć uczestników na długie godziny i sprawić, że wręcz nie będą mogli oderwać się od rozgrywek. Automaty do gier na imprezie skuszą wszystkich gości, nawet tych, którzy na co dzień raczej nie przepadają za grami. Przyznaj, że sam nie mógłbyś się oprzeć widząc grę, w którą grałeś jeszcze w dzieciństwie!

Kultowe gry na Twoim evencie

Automaty do gier na eventy to przede wszystkim kultowe modele z lat 80’ i 90’. Automaty Arcade przywołają najlepsze wspomnienia wśród nieco starszych uczestników imprezy. W co można zagrać na tych automatach?

Żółty stworek zjadający kulki, w labiryntach kolorowe duszki, których musisz uniknąć. Wiesz już, o czym mowa? Tak, to Pac Man! Lawirowanie wąskimi korytarzami, by zebrać wszystkie kulki i uniknąć spotkania z duchami pochłonie niejedną osobę na długi czas.

A może spróbujesz dopasować do siebie wszystkie klocki tak, by wypełniły całą planszę bez żadnej luki? Rozgrywka w Tetrisa wymaga wykazania się logicznym myśleniem na wysokim poziomie!

Pamiętasz ludzika ubranego w czerwoną koszulkę i niebieskie ogrodniczki, którego przeciwnikami były ślimaki, żółwie i kraby? Sprawdź swoją zręczność w kultowej grze Mario Bros. A może wolisz nowszą wersję, w której Mario musi uwolnić księżniczkę Toadstool? W takim razie czas na rozgrywkę Super Mario Bros.

Oprócz automatów Arcade na evencie znaleźć się mogą także nieco nowsze rodzaje gier. Swoją siłę goście będą mogli sprawdzić uderzając w gruszkę bokserską, a rozgrywki w duecie zapewni airhockey.

Przenieś swój event do salonu gier z Whatevent

Marzą Ci się długie rozgrywki kultowych gier na Twoim evencie? Skontaktuj się z nami, a dostarczymy na Twoją imprezę najlepsze automaty – zarówno te retro, jak i współczesne. W swojej ofercie mamy ich całe setki! Jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich dokładnie to, czego szukasz. Let’s play!