Bezpieczeństwo to podstawa

Wszystkie wydarzenia, a zwłaszcza imprezy masowe wymagają od organizatorów, by przyłożyli szczególną uwagę do środków bezpieczeństwa. Wszędzie tam, gdzie gromadzi się duża liczba osób, należy zadbać o porządek. Elementem pomocnym w tym zadaniu są specjalne barierki: ogrodzą teren wydarzenia plenerowego, wytyczą szlaki komunikacyjne, wyznaczą sektory i strefy ruchu, zagrodzą wejście za kulisy. W zależności od potrzeb, przydatny będzie inny rodzaj barierek. Jak je dobrać?

Rodzaje barierek – jakie wybrać?

Jak to bywa z każdym rodzajem sprzętu, również barierki służą różnym celom i różnią się od siebie parametrami. Do ogrodzenia terenu wydarzenia plenerowego świetnie nadadzą się lekkie barierki ochronne, odporne na warunki pogodowe. Stosowane są do wyznaczania stref parkingowych, wytyczania tras pochodów na ulicach czy otaczania scen, ustawionych na wolnym powietrzu. Przy imprezach masowych, a zwłaszcza pod sceną na koncertach, sprawdzą się ciężkie barierki, które cechuje stabilność i które nie dadzą się przesunąć nawet pod dużym naciskiem publiczności. Jeśli zależy nam na solidnym, a jednocześnie tymczasowym ogrodzeniu terenu, najlepszym wyborem będą ciężkie bariery, składające się z betonowych podstaw i stalowej siatki. Z kolei wszędzie tam, gdzie chcemy wyznaczyć ścieżki albo zagrodzić przejście, najlepiej wybrać słupki z taśmą. To eleganckie i estetyczne rozwiązanie doskonale odnajdzie się na konferencjach, szkoleniach czy spotkaniach biznesowych.

Postaw na profesjonalistów

Wyboru należy dokonać w zależności od indywidualnych potrzeb i charakteru wydarzenia. Jeśli jednak mamy wątpliwości co do tego, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla nas, warto zwrócić się po opinię do specjalistów z zakresu organizacji imprez, a najlepiej prosto do agencji eventowej Whatevent. Dobierzemy dla ciebie najlepszy zestaw barierek ochronnych, który spełni oczekiwania Twoje i Twoich gości!

Barierki na eventy full service!

W Whatevent służymy nie tylko poradą! Posiadamy szeroki wybór barierek ochronnych na wszelkiego rodzaju wydarzenia. Sami od lat organizujemy eventy i mamy pełną świadomość, jak istotny jest to element. Sprzęt, z którego sami korzystamy i którego wynajem oferujemy jest zawsze najwyższej jakości, certyfikowany i z atestami bezpieczeństwa. Nasze barierki dowieziemy prosto na Twoje wydarzenie, zajmiemy się montażem i zadbamy o obsługę techniczną. Nikt nie zrobi tego lepiej!