Organizujesz wyjątkowy event i chcesz zapewnić uczestnikom masę frajdy za pomocą fantastycznych atrakcji, ale nie masz pomysłu na urozmaicenie czasu swoim gościom? Pomyśl nad paintballem, który zawsze jest doskonałym pomysłem na zaangażowanie wszystkich uczestników eventu i dostarczenie im radości, dzięki którym wydarzenie będzie dla nich wspaniałym doświadczeniem.

Emocje i adrenalina z paintballem

Paintball to rozrywka imitująca walkę dwóch wojsk z bronią. Uczestnicy eventu dzielą się na dwie drużyny, otrzymują mundury z kaskami oraz broń ze specjalnymi nabojami, a później walczą o przejęcie wrogiej bazy. Rozrywka jest w pełni bezpieczna, ponieważ wspomniane naboje wypełnione farbą powodują jedynie lekki ból, nie zaś poważne uszkodzenia ciała. Warto jednak unikać trafienia, aby mimo wszystko nie mieć później siniaka na skórze. Paintball, co może potwierdzić wiele osób, dostarcza masę frajdy i jest też świetnym narzędziem integracyjnym dla grup przyjaciół.

Jak zorganizować paintball na evencie?

To bardzo proste. Najlepiej, jeśli event odbywa się niedaleko miejsca, gdzie jest pole do zabawy w paintball. Jednak nic straconego, jeśli w pobliżu nie ma takiego miejsca. Pole do paintballa z różnego rodzaju przeszkodami i osłonami można bowiem zorganizować praktycznie wszędzie, a wykorzystać można do tego cokolwiek. To bardzo intrygujące rozwiązanie, bo uczestnicy eventu spotkają się z polem do zabawy stworzonym specjalnie dla nich. Mając tę świadomość uczestnicy eventu na pewno będą bardzo zadowoleni. Oczywiście oprócz pola do gry trzeba zapewnić gościom również wspomniane już wcześniej mundury z kaskami oraz bronie wystrzeliwujące plamiące kulki.

Zorganizuj paintball z agencją eventową

Jeśli chcesz, to organizacją paintballu na Twoim evencie może zająć się nasza agencja eventowa. Nasz zespół specjalistów z branży eventowej już nie raz organizował taką atrakcję na różnego rodzaju imprezach i wszystko zawsze sprawdzało się naprawdę świetnie. Mamy doświadczenie, dlatego dokładnie wiemy co zrobić, aby skutecznie zorganizować taką atrakcję i zachęcić gości do udziału w niej. Nie wahaj się i już dziś skorzystaj z naszej oferty na emocjonujący paintball na evencie.