Każdy z nas na pewno doskonale zaznajomił się już z motywem Robinsona Crosoe. Ten niezwykły ekspedytor, entuzjasta przygód i podróżnik zachwycił nas swoją charyzmą i odwagą. Nie jest łatwo przeżywać takie przygody, jak on. Możemy jednak sprawić, że poczujecie się jak prawdziwy podróżnik na Waszej imprezie integracyjnej! Jeśli nie wiecie, jak ugryźć ten temat, to koniecznie napiszcie do nas, a my przeprowadzimy proces logistyczny, abyście Wy nie musieli się niczym martwić!

Co mu się pojawić na takiej integracji?

  1. symulator wspinania się po drzewie w dżungli – jest to nieco ekstremalna aktywność, ale zapewniamy, że warto się w nią zaangażować, bo wrażenia pełne dynamizmu są gwarantowane!
  2. catering obfitujący w owoce i potrawy morskie – bo takie zamorskie i egzotyczne wyprawy muszą obfitować w owoce morza, surowe jedzenie i nietypowe połączenia smakowe.
  3. trampolina – bo czasem trzeba przeskoczyć przez jakąś przeszkodę, pokonać trudną trasę, albo nawet przejść tor przeszkód.
  4. ścianka wspinaczkowa – która dostarczy Wam nie tylko adrenalinę, ale też endorfiny i moc wrażeń! Z pewnością jest to atrakcja dla odważnych, ciekawych świata i sprawnych fizycznie.

Dlaczego warto zaszaleć i zafundować sobie nieco szaleństwa integracyjnego?

To jest niezwykle istotny obszar naszego życia, ponieważ od naszych relacji z innymi zależy często sukces naszych działań i przedsięwzięć, które podejmujemy. Rozrywka i nieco zabawy z pewnością wpływają na zacieśnianie więzów i

Jeśli i wy lubicie jazdę bez trzymanki, jak i my lub Robinson Crusoe, to nie wahajcie się ani chwili dłużej! Z pewnością nie będziecie zawiedzeni współpracą z naszą firmą, bo zapewniamy kompleksową obsługę naszych klientów od A do Z. Mamy bogate doświadczenie a to sprawia, że wykonujemy powierzone nam zadania na najwyższym poziomie. Jeśli macie do nas jakiekolwiek pytania, to z radością na nie odpowiemy – wystarczy do nas napisać lub zadzwonić. Serdecznie zapraszamy i do usłyszenia!