Czy można jeść w chmurach? Okazuje się, że tak, ale tylko nieliczni tego spróbowali. Sky dinner, bo o nim mowa, to innowacyjne podejście do serwowania posiłków połączone z ekstremalnym spędzaniem czasu i odkrywaniem nowych wrażeń, czego nie jest w stanie zapewnić inne alternatywne rozwiązanie znane na ziemi.

Czym jest Sky dinner?

Sky dinner to kolacja, obiad lub śniadanie w większym gronie osób, które jest realizowane nad powierzchnią ziemi. Stół, wraz z krzesłami, zawieszony jest na wysięgniku, przypominającym takie samo rozwiązanie jak przy skoku bungee, czyli ramieniu dźwigu, który utrzymuje stół z krzesłami, przy którym wokół stołu znajdują się uczestnicy sky dinner, a w centralnej części, za barem stoi dwóch kelnerów, którzy podają potrawy i posiłki z menu  jakie zostało zaserwowane uczestnikom Sky dinner. W posiłku może wziąć udział od dwóch do 20 osób. Widoki przy tym są niezwykłe, a wrażenia ze spożywania posiłku i zawieszenia stołu na tak ogromną wysokość,  to wspomnienie i pamiątka na długie lata.

Kto może skorzystać ze sky dinner?

To niezwykłe rozwiązanie krąży po świecie od kilku lat. Odbyło się także w trzech miastach w Polsce, jednak od dłuższego czasu nie było sky dinner w naszym kraju. Jest to spowodowane tylko dużą ilością miejsc, do których atrakcja dociera, ponieważ nie ma swojej jednej stałej lokalizacji, a ilość chętnych na kolację czy obiad w takim otoczeniu, jest naprawdę duża. Kiedy jednak uda się skorzystać z takiej możliwości, warto zarezerwować posiłek dla całej swojej firmy, szczególnie wtedy, kiedy składa się z około 20 osób. Rozmowa o firmie i wrażeniach, zintegrują ludzi, którzy wezmą udział w spożywaniu przygotowanych potraw w takim rozwiązaniu. Można także zaprosić tylko członków nowego zespołu, którzy jeszcze się nie znają. Impreza integracyjna na wysokościach i wspólny posiłek, pozwoli nie tylko zapoznać się ze sobą wszystkim uczestnikom czy mieć wspólne niezwykłe wspomnienie, ale od razu będzie podstawą do stworzenia grupy, która pozna swoje możliwości, lęki i atuty ze wspólnego integrowanie się na wysokościach.

W tej chwili Sky dinner znajduje się za granicą, ale dzięki swojej stronie internetowej można obserwować, gdzie latająca restauracja jest w danej chwili i gdzie można zamówić posiłek na integracyjnym wyjeździe zagranicznym.