Tematyczna impreza w stylu zombie to idealny pomysł na zabawę dla dzieci jak i dorosłych. Organizacja takiej imprezy nie jest wcale taka prosta. Poza pomysłem musimy również pamiętać o odpowiednim miejscu, które pomieści wszystkich naszych zaproszonych gości, o dekoracji, które ma tutaj wyjątkowo duże znaczenie. Warto pomyśleć również o jedzeniu, aby nasi goście mieli siły na różne gry i zabawy. Tak jak za wyżej wymienione rzeczy możemy zapłacić i mieć je z głowy, tak czasu i naszych chęci nie kupimy. Czasem to jest właśnie główny powód, nie zrealizowania naszych pomysłów. Firma Whatevent zapewni Państwu wszystko, co będzie potrzebne na zorganizowanie takiego eventu. Wedle uznania dobierzemy odpowiednie miejsce imprezy, dekoracje czy catering.

Odpowiednie przebranie i charakteryzacja

Przebieranie się za straszne postaci zza światów to chyba pierwsze co przyjdzie na myśl, szukając pomysłu na tematyczną imprezę zombie. Przebranie się za taką postać nie jest trudne. Będziesz potrzebować makijażu, który upodobni Cię do umarlaka oraz podartych, wybrudzonych łachmanów. Jeżeli masz niepotrzebne ubrania i chcesz się ich pozbyć, wykorzystaj je jako uzupełnienie swojego przebrania. Potnij je i poszarp. Niech wyglądają na bardzo stare i zniszczone. Następnie ubrudź je brązową farbką – z powodzeniem będzie ona imitować błoto. Dla większej grozy można dodać czerwoną farbkę, symbolizującą krew.

5 kroków do wyglądu zombie jak z filmu!

  1. Zrób makijaż – Twarz pomaluj korektorem, aby uzyskać nienaturalną bladość, oczy pomaluj na szaro, aby wyglądały na podkrążone i zmęczone. Aby skóra wyglądała blado i martwo nałóż na nią dużą ilość pudru dla dzieci.
  2. Rozczochraj swoje włosy – powinny wyglądać tak, jak byśmy nie czesali ich przynajmniej miesiąc. Wytapiruj wszystkie włosy, pasmo po paśmie. Możesz kupić w sklepie zmywalną farbkę do włosów w odcieniu szarości, nada to wrażenie, jak by były posypane popiołem.
  3. Zrób sztuczną krew i obsmaruj siebie! Można ją zakupić w sklepach do charakteryzacji bądź zrobić ją samemu. Wybór należy do Was. Ważny będzie efekt końcowy charakteryzacji. Krew możesz polać na ubrania, twarz, zrób na ciele sztuczne rany.
  4. Wybrudź i dobierz odpowiedni strój – sposobów jest wiele. Wytarzaj się w błocie, po piasku, to nada wrażenia, jak byście przed chwilą wyszli z grobu.
  5. Zachowuj się jak zombie – to doda jeszcze większego wrażenia realistycznej postaci zombie. Ruchy powinny być bardzo powolne i ospałe.

Kiedy już będziecie gotowi, możecie wybrać się w świetnym stylu na tematyczną imprezę! Gwarantujemy, że taki strój zrobi wielkie szoł! Teraz czas na nas, aby zorganizować resztę imprezy. Jesteśmy pewni, że uda nam się Was zadowolić. To co, gotowi na straaaaszną imprezę? Zapraszamy do kontaktu!