„The final countdown”, „Eye of the tiger”, „We will rock you” – przyznaj, że po samym przeczytaniu tych tytułów piosenki brzmią Ci w głowie, a nogi mimowolnie się ruszają. To właśnie magia rockowych utworów. Trzeba przyznać, że potrafią porwać tłumy!

Rock, szczególnie w nieco starszym wydaniu z lat 80’ i 90’, rozkręci niejedną imprezę – nawet firmową. Cięższe brzmienie gitary, kilka mocniejszych uderzeń o bębny i pełen parkiet gwarantowany.

Klimat imprezy

Impreza z rockowym pazurem to nie tylko muzyka, choć trzeba przyznać, że to ona będzie grała tu pierwsze skrzypce. Istotne znaczenie ma jednak klimat całej imprezy.

Zadbać należy przede wszystkim o odpowiednią salę i jej wystrój. Nie sprawdzą się tutaj żadne wystawne wnętrza, ani przytulne restauracje. Lepszym wyborem będą minimalistycznie urządzone sale, którym najłatwiej będzie dodać rockowego pazura. Jeśli chodzi o kolorystykę, sprawdzą się ciemne odcienie – czernie, szarości i czerwienie. Dobrym pomysłem będzie także puszczenie ciężkiego dymu. Nie bez znaczenia jest również światło. Powinno być ono przygaszone, aby nadać imprezie nieco mroczniejszego, garażowego klimatu.

Jedzenie i picie również powinny spójnie komponować się z tematem przewodnim imprezy. Drinki o iście rockowych nazwach czy babeczki w kształcie instrumentów muzycznych będą doskonałym wyborem.

Whatevent – let’s rock it!

Ty również nie możesz oprzeć się imprezie z rockowym pazurem? Zorganizujemy ją dla Ciebie i Twoich pracowników. Dobra zabawa gwarantowana!

Wedle Twoich upodobań zorganizujemy zespół, dla którego rock nie ma tajemnic lub DJ-a, któremu cięższe brzmienia nie są obce. Zadbamy o to, aby były to osoby, które swoim temperamentem zarażą wszystkich uczestników imprezy i porwą ich na parkiet.

Zadbamy również o rockową scenerię, która przeniesie imprezę na przełom lat 80’ i 90’. Jesteśmy przekonani, że wszyscy uczestnicy imprezy odkryją w sobie nieco rockowej duszy. Nie zapomnimy także o drinkach czy przekąskach – dostarczymy na imprezę najlepszy catering z rockowymi dodatkami, a o drinki w rockowym stylu zadbają najlepsi barmani.

Skontaktuj się z nami i zorganizuj imprezę firmową, na której Twoi pracownicy będą mogli uzewnętrznić swoją rockową naturę.