Spodnie dzwony, mini spódniczki i Britney Spears – kultowe trio lat 2000. Mówi się, że moda lubi powracać, a więc inspiracja tym okresem w kulturze popularnej może okazać się świetnym pomysłem na event w postaci tematycznego koncertu. Dowiedz się, jak zaplanować klimatyczną imprezę w stylu lat 2000.

Klimat lat 2000

Założeniem organizacji koncertu inspirowanego latami 2000 jest jak najwierniejsze oddanie ducha tego okresu. Aby stworzyć niesamowitą atmosferę, która wywoła nostalgię u publiczności, należałoby zaopatrzyć się w klimatyczne dekoracje odwołujące się do estetyki lat 2000. Warto postawić na neonowe światła czy kule dyskotekowe oraz plakaty popularnych ówcześnie wykonawców i zespołów. Nowoczesne technologie pozwalają na wykorzystanie ekranów do projekcji starych teledysków. Dobrym pomysłem umożliwiającym uzyskanie jeszcze lepszego efektu jest ustanowienie tematycznego dress code’u, a miłym urozmaiceniem dla uczestników byłoby udostępnienie im pamiątek-gadżetów, na przykład w postaci modnych dawniej elastycznych opasek na głowę.

Niezapomniane przeboje lat 2000

Gdy minęły obawy związane ze zmianą daty na 1 stycznia 2000 roku i hipotetyczną awarią systemów komputerowych, świat popłynął w rytmie największych hitów Jennifer Lopez czy Destiny’s Child. Tak naprawdę w latach 2000 popularnością cieszyło się wiele gatunków muzyki. Oto przykładowa lista artystów charakterystycznych dla niektórych z nich:

  • pop: Britney Spears, Christina Aguilera, Justin Timberlake;
  • latynoska muzyka pop: Shakira i Enrique Iglesias;
  • hip-hop i R&B: Eminem, Jay-Z, 50 Cent;
  • rock: Linkin Park i Coldplay.

W Polsce na okrągło słuchano „Baśki” Wilków i przebojów Krzysztofa Krawczyka, a „Jej Czarne Oczy” Komarenki znał chyba każdy. Wśród młodych królowało za to „Otwieram wino” Sidneya Polaka. Nie można też zapomnieć o takich hitach jak „Zanim pójdę” czy „Pokolenie”. Nawet jeżeli nie pamiętasz tekstu, na pewno choć raz słyszałeś każdy z nich.

Daj się przenieść w czasie i wybierz koncert w stylu szalonych lat 2000 jako pomysł na swój event. Nasza agencja jest gotowa stanąć na wysokości zadania i dostarczyć Ci wszystkie niezbędne dekoracje tematyczne i wyposażenie koncertowe. Ponadto współpracujemy z artystami z kraju i gwiazdami zagranicznymi. Dbamy o naszych klientów, zachowując przy tym balans jakości do ceny. Skontaktuj się z nami już teraz i przekonaj się sam/-a!