Marzy Ci się event, który odbędzie się w kameralnej restauracji, bez zabawy tanecznej i szalonych atrakcji? Dla osób, które wolą spokojne eventy, bez tańców i głośnej muzyki, pragniemy przygotować event, polegający na degustacji smacznych potraw i rozmowie, w tyle z klimatyczną muzyką. Dla gości przygotujemy kilka rodzajów win, wedle upodobań znajdą się wina słodkie oraz wytrawne. Jednak żaden event, nawet w spokojnym wydani nie może odbyć się bez głównej atrakcji wieczoru.

Płonące drinki.

Kelnerzy, którzy będą, podawać Wam przepyszne potrawy, oraz dolewać wina, zaprezentują również pokaz „płonące drinki”. Takie show jest niesamowicie klimatyczne i idealnie wpasuje się w charakter tego eventu. Jeżeli goście wyrażą chęć, kelnerzy mogą opowiedzieć o procederze przygotowywania drinków bowiem, nie każda wódka płonie.

Zostaw to nam!
Organizacją kolacji zajmiemy się od podstaw. Przygotujemy również wystrój wnętrza i dobierzemy spokojną muzykę. W wyborze potraw, klient będzie oczywiście uczestniczył. Wspólnie wybierzemy ilość dań i rodzaj. Istnieje możliwość przygotowania dań wegetariańskich i wegańskich, jeżeli będzie taka potrzeba. Zadbamy o każdego gościa z osobna, tak aby event od początku do końca był udany.

Stawiamy na jakość, dlatego, zanim wybierzmy restaurację, przeprowadzimy porządny research. Wystarczy, że podasz nam miasto, w którym pragniesz zorganizować uroczystą kolację.

Jeżeli zechcesz wzbogacić, event „płonące napoje”, o dodatkowe atrakcje takie jak:
-pokaz barmański
-malowanie piaskiem
-muzyka na żywo
-skrzypce
Nie będzie z tym problemu. Eventy można dostosować pod swoje upodobania! Chcemy, aby każdy z gości czuł się wyjątkowo i swobodnie!

Jeśli masz swoje pomysły, które chciałbyś/chciałabyś wdrożyć podczas kolacji, również możesz nam je przedstawić. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i nie boimy się podejmować wyzwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ponieważ na samym początku przeprowadzamy krótki wywiad, w którym poznajemy jego upodobania. Dzięki temu, nasi kliencie nigdy nie poczuli rozczarowania! Zapraszamy do kontaktu.