Stanowisko dekoracyjne babeczek – daj się ponieść fantazji

2021-12-29T21:33:56+01:0031 grudnia 2021|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Fenomen babeczek przejawia się w jednym: są uniwersalne. Mogą przybierać różne kształty i smaki, a ich forma odpowiada każdej nacji i kulturze. Możliwości, jakie nam proponują, powodują, że tak chętnie po nie sięgamy, zarówno na imprezach, urodzinach i weselach, a nawet na gruncie życia codziennego. Warto więc zaopatrzyć się w stanowisko do dekoracji babeczek, a zapewniamy, że zrobi ono prawdziwą furorę wśród uczestników eventu!

Na jakie okazje warto zapewnić sobie stoisko interaktywne do dekorowania słodkości?

  1. Wesele – gdy goście będą mieli dość tańców, z pewnością chętnie odpoczną przy wylewaniu swojej kreatywności na babeczki,
  2. Wydarzenia cukiernicze – są doskonałą okazją do promocji własnych wyrobów,
  3. Urodziny – a babeczki u jubilata to klasyka klasyk,
  4. Eventy reklamujące produkty dekoracyjne – uczestnicy na własnej skórze będą się mogli przekonać o jakości danych produktów.

Lista dostępnych dekoracji:

  1. Lukier – oraz różne jego odmiany – słodki i bardziej korzenny, biały, czarny, a nawet żółto-brązowy. Do wyboru, do koloru, a wiemy, że kolor odgrywa tu ważną rolę.
  2. Płatki migdałowe – które skomplementują delikatne ciasto i dodadzą mu nieco wyrazistości.
  3. Sosy owocowe – stosowane na wierzch ciasta, które mogą wsiąknąć wewnątrz niego lub (jeśli są bardziej gęste) pozostać na powierzchni i udekorować je od zewnątrz.
  4. Kawałki czekolady – bardzo klasyczne i uniwersalne, a jednak pożądane i potrzebne. Czekolada może być biała lub czarna, a nawet pomieszana z suszonymi kawałkami pomarańczy.
  5. Kwiaty z lukru – które udekorują w delikatny i kobiecy sposób, dodadzą ciekawości, a zarazem subtelności.

Kto z nas nie lubi czasem ponieść się fantazji? Eventy są doskonałą do tego okazją, a stanowiska z możliwością własnoręcznego udekorowania różnych słodkości, to już w ogóle! Nasza firma zajmuje się organizacją różnej maści eventów, a także atrakcji na wszelkie wydarzenia. Dzisiaj prezentujemy Państwu stoisko z możliwością własnoręcznego udekorowania babeczek. Uczestnicy eventu z pewnością docenią ten oryginalizm, zabawę, a przy okazji słodkość! Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE