Jedną z najpopularniejszych bajek wszech czasów jest opowieść o rodzie Flinstonów i ich codziennych przygodach. Ze względu na charakterystyczną epokę, ciekawe stroje czy niecodzienny tryb życia jest to doskonały pomysł na zorganizowanie imprezy tematycznej w tym temacie. Scenografia Flinstonów musi zawierać wiele typowych dla nich elementów. Dlatego też decydując się na ten temat warto skorzystać z pomocy naszych specjalistów, którzy pomogą odtworzyć nam świat jaskiniowców.

Scenografia Flinstonów

Każdy z nas doskonale pamięta, że losy Freda i Willmy Flinstone toczą się w erze prehistorii czyli inaczej w czasach kamienia łupanego. Najbardziej charakterystycznym elementem ich świata są jaskinie i groty, czego nie może zabraknąć w tej aranżacji. Również stoły i krzesła powinny być wykonane z kamienia, tak jak w domu Flinstonów. Kolejnym bardzo ciekawym elementem dekoracji może być ich nietypowy i niezawodny pojazd. Do scenografii w tym temacie należy dołączyć także pustynne krajobrazy, co wprowadzi gości w niezapomniany klimat.

Stroje z prehistorii

Zarówno główni bohaterowie, jak i ich najbliżsi przyjaciele nigdy nie zawodzili pod względem świetnych strojów, dlatego też warto podkreślić ich w wagę w zaproszeniach skierowanych do gości. Niezbędne okażą się oczywiście sukienki i koszulki w panterkę bądź cętki. Wszyscy uczestnicy powinni pojawić się bez obuwia, co jeszcze bardziej odzwierciedli czasy jaskiniowców. Do kompletnego stroju z pewnością musimy zorganizować maczugi, mogą być na przykład dmuchane, oraz kość, która może stać się elementem fryzury.

Rozrywki z życia Flinstonów

Organizacja imprezy tematycznej to także dobór odpowiednich atrakcji dla gości. Nasz firma daje mnóstwo możliwości w tym temacie. Odpowiednie dla tego motywu będą takie rozrywki jak tworzenie biżuterii prawdziwej dzikuski bądź dzikusa, konkurs w przeciąganiu liną czy konkurs tańca prehistorycznego. Dla urozmaicenia warto przypomnieć uczestnikom fragment popularnego serialu wyświetlając go na imitacji kamiennej ściany jaskini. Wybierając z naszej oferty scenografię Flinstonów możemy zapewnić, że to wydarzenie zapewni gościom niezapomniane wrażenia i zapadnie na długo w pamięci.