Na budowę scenografii teatralnej, scenicznej, telewizyjnej czy eventowej składa się kilka punktów. Zaczynamy od stworzenia zarysu koncepcji wydarzenia, aby dotrzeć do określonej grupy odbiorców i odzwierciedlić klimat eventu. Zwracając uwagę na budżet możemy zacząć planowanie i kształtowanie scenografii. Zwróćmy uwagę, że jest to nieodzowny element każdego wydarzenia, pozwala nam na wizualizacje marki i stworzenie aranżacji pod jubileusze, koncerty, konferencje, imprezy tematyczne czy spotkania firmowe.

Budując scenografie lub dekoracje, ściśle współpracujemy z Klientem, aby mieć pewność, że w stu procentach zgadzamy się w danym temacie, projekcie. Dzięki odpowiednim konstrukcjom, możemy zakryć niekoniecznie dobrze wyglądające kable czy elementy sceny. Korzystamy z najlepszego sprzętu, aby oświetlenie idealnie współgrało z całą aranżacją. Najczęściej wykorzystywanymi materiałami są: dykta, drewno, płótno, tektura. Wykończenia wszelkiego rodzaju elementami plastyki przestrzennej, tworzyć będą idealną wizualizację do danego wydarzenia. Wyróżniamy też elementy:

  • wiszące,
  • stojące, takie jak podesty sceniczne,
  • trójwymiarowe,
  • ruchome

Dobrze zbudowana scenografia jest kluczem do sukcesu każdego eventu. Skorzystaj z naszej oferty! Profesjonalnie zajmujemy się organizacją eventów w każdej formie i każdej wielkości. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jeśli nie wiesz jak się zabrać z projekt czy budowę scenografii, my ci pomożemy. Potrzebujesz jednego elementu? Posiadamy w ofercie wypożyczalnie i wynajem.