Kraków uznaje się za jedno z najpiękniejszych miast Polski. Daleko idąca działalność kulturowa tego miasta daje możliwość zainicjowania wielu interesujących wydarzeń, między innymi koncertów. Przyjrzyjmy się, które miejsca najlepiej wybrać na ich organizację.

Kameralne koncerty w klimatycznych przestrzeniach Krakowa

 Kraków pęka w szwach od wspaniałych kawiarni, które aż proszą się o wykorzystanie ich potencjału na wydarzenia kulturalne. Miejsca te często skupiają krakowską bohemę, której duch wciąż czuwa nad miastem. Warto rozejrzeć się w tym celu wokół Rynku Głównego i Kazimierza, gdzie oferta kawiarni jest w Krakowie najbogatsza. Świetnie sprawdzą się również domy kultury, które działają w Krakowie tradycyjnie od lat i są chętne do współpracy przy rozmaitych projektach kulturalnych.

Koncert w klubie lub plenerze?

 W pierwszym przypadku ponownie sprawdzą się miejsca w centrum: krakowskie kluby oferują bardzo dobre przestrzenie do przeznaczenia na koncerty oraz świetne nagłośnienie. Dodatkowa przestrzeń do tańca dla publiczności z pewnością uatrakcyjni show. W drugim przypadku również jest w czym wybierać: od klimatycznych industrialnych przestrzeni Zabłocia, przez zielone Błonia krakowskie, na Małym i Głównym Rynku kończąc.

Hale widowiskowe w Krakowie

 Jeśli w planach jest naprawdę duże przedsięwzięcie, w którym przewiduje się udział bardzo dużej ilości osób, najlepszym rozwiązaniem będzie wynajem hali widowiskowej. Kraków może pochwalić się kilkoma takimi miejscami, z czego do najpopularniejszych należą Tauron Arena Kraków oraz Centrum Kongresowe ICE Kraków. Miejsca te pomieszczą setki, a nawet tysiące gości i oferują przestrzeń, która zapewnić może naprawdę spektakularne show.

Kraków zapewnia ogrom atrakcyjnych miejsc świetnych do zorganizowania koncertów. Nasza firma natomiast świetnie zajmie się ich obsługą. Gwarantujemy satysfakcjonującą współpracę i bogatą ofertę sprzętową, które zapewnią organizację profesjonalnego eventu na najwyższym poziomie.