Fluo party to propozycja super zabawy, pełnej niezapomnianych wrażeń, dzięki wizualnym doświadczeniom pod postacią neonowych świateł w różnych kolorach. Jeżeli zastanawiasz się nad organizacją takiego wydarzenia, powinieneś zwrócić uwagę na pewne dekoracyjne elementy, które są niezbędne dla stworzenia niezwykłej atmosfery.

Fluo party – co to?

Fluo party bywa też nazywane „neon party” i jest określeniem imprezy, na której wykorzystuje się fluorescencyjne przedmioty dające niezwykły efekt w ciemności. Jest on osiągany poprzez reakcje na promieniowanie ultrafioletowe emitowane przez lampy UV. Neonowe akcesoria to przede wszystkim bransoletki czy naszyjniki, ale również specjalne farby do malowania ciała. Dla uzyskania jeszcze bardziej wyrazistego rezultatu warto doradzić uczestnikom wybór jasnych, a najlepiej białych ubrań.

Neony LED na fluo party

Fenomen fluo party polega na spektakularnych efektach świetlnych uzyskiwanych za pomocą fluorescencyjnych elementów. Wszelkie neonowe przedmioty świecące w ciemności to nieodłączny element takiego wydarzenia. Jeżeli brakuje Ci pomysłów w tej kwestii, oto przykłady dekoracyjnych obiektów i sprzętów, które świetnie wpasowują się w klimat fluo party:

  • świecące balony w jaskrawych kolorach;
  • neonowe pochodnie;
  • neony w formie logotypów lub napisów do powieszenia na ścianie;
  • fluorescencyjne girlandy;
  • maszyna do baniek mydlanych z fluorescencyjnym płynem;
  • neonowe obrusy i serwetki;
  • świecące gadżety dla gości, np. okulary czy opaski na głowę.

Kosmiczna atmosfera

Połączenie fluo party z eventem utrzymanym w tematyce kosmicznej to ciekawe rozwiązanie. Fluorescencyjne dekoracje mogą stanowić doskonałe uzupełnienie scenografii inspirowanej przestrzenią kosmiczną. Klucz do sukcesu tego połączenia to zadbanie o odpowiednie oświetlenie UV, które stworzy spektakularny efekt przygody w kosmosie. Ozdoby w postaci modeli statków kosmicznych czy talerzy UFO można zaopatrzyć w neonowe elementy. Z kolei urozmaiceniem fluo party staną się kosmiczne efekty dźwiękowe. Wszystko to zebrane w spójną całość będzie stanowić atrakcyjny pomysł na oryginalne wydarzenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany organizacją fluo party bądź spodobał Ci się projekt neonowej przygody w kosmosie, napisz do nas, a dostarczymy Ci tematyczne dekoracje, które stworzą niesamowity klimat na Twoim evencie.