Pokazy z ogniem zawsze przyciągają całą rzeszę fanów. Jest to bowiem zawsze nieprawdopodobne zdarzenie, które fantastycznie się ogląda. Mało kto jednak podjąłby się wyzwania polegającego na przeprowadzeniu takiego spektaklu. Wymaga bowiem bardzo dobrej koordynacji i precyzji w wykonywaniu rzutów i innych akrobacji. Taką koordynację wypracowuje się przez wiele lat. Nasza grupa skupia w sobie – nie boimy się tego powiedzieć – jednych z najlepszych osób w tej specjalności. Jesteśmy profesjonalistami, którzy podołają każdemu wyzwaniu.

Czemu warto skorzystać z naszych usług? Ponieważ posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów, którzy cały czas doskonalą swoje umiejętności, ucząc się non stop nowych sztuczek. Poświęcamy wiele godzin na przygotowanie swoich pokazów – profesjonalizm to podstawa z naszej strony. Gwarantujemy, że nie zawiedziecie się na naszych pokazach, które stoją na najwyższym poziomie. Poradzimy sobie z każdym wyzwaniem i dostosujemy się do Waszych preferencji. Nasz klient, nasz Pan!

W swoim repertuarze zaprezentować możemy pokazy z ogniem, które dostosowane są do różnych utworów muzycznych. Pokaz może mieć charakter teatralny, jak również cyrkowy. Lubimy eksperymentować i z uwagą słuchamy propozycji klientów. Spektakl z udziałem mitologicznych i historycznych postaci? Pokazowe walki ognistymi mieczami? Pojedynki rodem ze wschodnich sztuk walki? Spacer po rozżarzonych węglach, smoczy oddech czy też połykanie ognia? To i wiele innych tylko u nas!

Jeżeli szukasz specjalistów od pokazów z ogniem, z oryginalnymi i odważnymi pomysłami, skorzystaj z naszych usług. Możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że jesteśmy ekspertami w swoim fachu i spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Obiecujemy, że nie zawiedziecie się na naszych pokazach, a wręcz przeciwnie – postaramy się, aby zaparły Wam dech w piersiach! Dla nas nie ma bowiem rzeczy niemożliwych i lubimy zaskakiwać! Jesteśmy gotowi także na klientów spoza województwa łódzkiego.